Zamknij

Ellie Goulding została mamą. Jej mąż pochwalił się radosną nowiną w zabawny sposób

04.05.2021 11:43
Ellie Goulding
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ellie Goulding urodziła. Brytyjska piosenkarka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. O narodzinach poinformował mąż artystki, Caspar Jopling. Świeżo upieczony tata dodał zabawny wpis.

Ellie Goulding to jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek ostatnich lat. Uwielbiana w Polsce wokalistka ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które dobrze znają słuchacze Radia ZET.

W ostatnich latach artystka spełnia się nie tylko w roli piosenkarki, ale także szczęśliwej żony Caspara Joplinga. Mąż poinformował właśnie, że na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Ellie Goulding została mamą.

Zobacz także: Ellie Goulding topless na Instagramie. Odważne zdjęcie piosenkarki [FOTO]

Ellie Goulding została mamą. Piosenkarka urodziła pierwsze dziecko

Ellie Goulding urodziła. O narodzinach dziecka poinformował jako pierwszy mąż 34-letniej piosenkarki. Caspar Jopling opublikował zabawny wpis, w którym zamieścił screen z liczbą ludności na świecie, dodając do niej kolejną osobę.

Mężczyzna zdradził, że wokalistka i dziecko są zdrowe oraz szczęśliwe. Poprosił również wszystkich internautów o uszanowanie prywatności rodziny podczas tego magicznego i osobistego momentu. Mąż Ellie Goulding nie ujawnił płci dziecka Ellie Goulding.

Brytyjka wyznała, że jest w ciąży w jednym z lutowych wywiadów. O tym, iż spodziewa się dziecka dowiedziała się po sierpniowym występie w Victoria & Albert Museum w Londynie.

Mąż Ellie Goulding. Kim jest Caspar Jopling?

Caspar Jopling, mąż Ellie Goulding, ma 29 lat i pracuje na co dzień jako handlarz dzieł sztuki. Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, a w 2018 roku ogłosiła zaręczyny.

Pod koniec sierpnia 2019 roku Ellie Goulding i Caspar Jopling wzięli ślub w katedrze York Minster na północy Anglii. Pojawiło się wielu znanych gości, m.in. Katy Perry, Sienna Miller czy wnuczka Elżbiety II, księżniczka Eugenia.

Zobacz także: Ellie Goulding zdradza Radiu ZET: "Świetnie biegało mi się w polskich parkach"