Zamknij

Ellie Goulding zaręczyła się. Jej wybranek to 26-letni Caspar Jopling [ZDJĘCIA]

Redakcja
09.08.2018 11:21
Ellie Goulding Caspar Jopling
fot. instagram.com/casparjopling/

Ellie Goulding zaręczyła się z Casparem Joplingiem, 26-letnim handlarzem dzieł sztuki. Para ogłosiła zaręczyny w oryginalny sposób. Opublikowali ogłoszenie w gazecie „The Times”.

Ellie Goulding zaręczona. Kim jest jej wybranek?

Ellie Goulding zaręczona. Jej wybrankiem jest 26-letni Caspar Jopling, pracujący na co dzień jako handlarz dzieł sztuki. Para spotyka się od ponad roku.

Piosenkarka zdecydowała się ogłosić zaręczyny w dość nietypowy dziś sposób. W popularnej brytyjskiej gazecie „The Times” pojawiło się krótkie ogłoszenie.

Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Casparem, synem Szanownego Nicholasa Joplinga z Yorkshire i Pani Jayne Warde-Aldam z Yorkshire, a Eleną, córką Pana Artura Gouldinga z Hertfordshire i Pani Tracey Sumner z West Midlands — czytamy w ogłoszeniu.

Caspar Jopling pochwalił się zaręczynami także na swoim Instagramie. Opublikował emocjonalny wpis i dodał zdjęcie narzeczonej.

Spędzę resztę mojego życia z tą naprawdę wyjątkową i piękną osobą — napisał Jopling.

Ellie Goulding: kiedy nowa płyta?

Ellie Goulding potwierdziła jakiś czas temu, że pracuje już nad nową płytą. Przyznała, że wraca do korzeni, a teksty na płytę przygotowuje w większości sama. Data premiery i więcej informacji o nowym wydawnictwa pozostają na ten moment nieznane.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/etonline.com/PK