Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ellie Goulding zaręczyła się. Jej wybranek to 26-letni Caspar Jopling [ZDJĘCIA]

09.08.2018 11:21
xxx zet

Ellie Goulding zaręczyła się z Casparem Joplingiem, 26-letnim handlarzem dzieł sztuki. Para ogłosiła zaręczyny w oryginalny sposób. Opublikowali ogłoszenie w gazecie „The Times”.

Ellie Goulding Caspar Jopling fot. instagram.com/casparjopling/

Ellie Goulding zaręczona. Kim jest jej wybranek?

Ellie Goulding zaręczona. Jej wybrankiem jest 26-letni Caspar Jopling, pracujący na co dzień jako handlarz dzieł sztuki. Para spotyka się od ponad roku.

Piosenkarka zdecydowała się ogłosić zaręczyny w dość nietypowy dziś sposób. W popularnej brytyjskiej gazecie „The Times” pojawiło się krótkie ogłoszenie.

Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Casparem, synem Szanownego Nicholasa Joplinga z Yorkshire i Pani Jayne Warde-Aldam z Yorkshire, a Eleną, córką Pana Artura Gouldinga z Hertfordshire i Pani Tracey Sumner z West Midlands — czytamy w ogłoszeniu.

Caspar Jopling pochwalił się zaręczynami także na swoim Instagramie. Opublikował emocjonalny wpis i dodał zdjęcie narzeczonej.

Spędzę resztę mojego życia z tą naprawdę wyjątkową i piękną osobą — napisał Jopling.

Ellie Goulding: kiedy nowa płyta?

Ellie Goulding potwierdziła jakiś czas temu, że pracuje już nad nową płytą. Przyznała, że wraca do korzeni, a teksty na płytę przygotowuje w większości sama. Data premiery i więcej informacji o nowym wydawnictwa pozostają na ten moment nieznane.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/etonline.com/PK

Oceń