Zamknij

Elton John i Taron Egerton wystąpili razem na koncercie. Zaśpiewali „Your Song” [WIDEO]

Piotr Krajewski
13.06.2019 10:38
Elton John i aktor Taron Egerton z Rocketman wystąpili razem na koncercie wideo
fot. Youtube (Elton John)

Elton John i Taron Egerton wystąpili razem na koncercie w Wielkiej Brytanii. Aktor grający legendarnego muzyka w filmie „Rocketman” pojawił się niespodziewanie na scenie i zaśpiewał wspólnie z artystą przebój „Your Song”.

Elton John i Taron Egerton wystąpili razem na koncercie

Taron Egerton to aktor, który cieszy się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą głównej roli w filmie „Rocketman”, gdzie wciela się w postać Eltona Johna. Produkcja jest już w kinach i zbiera bardzo dobre recenzje na całym świecie.

>> Film "Rocketman" o Eltonie Johnie ocenzurowany w Rosji. Mocny komentarz muzyka

Elton John wystąpił ostatnio w mieście Hove na południu Wielkiej Brytanii. Niespodziewanie na scenie się także Taron Egerton, który razem z muzykiem zaśpiewał utwór „Your Song”, jeden z jego największych klasyków. Aktor zrobił wrażenie nie tylko na wielotysięcznej publiczności, ale także na samym Eltonie Johnie. Trzeba przyznać, że Egerton ma naprawdę dobry głos i świetnie czuje się na scenie.

Film „Rocketman” o Eltonie Johnie

„Rocketman” wszedł do kin 7 czerwca. Film opowiada o początkach kariery Eltona Johna i czasach nauki w Royal Academy of Music, gdzie poznał autora tekstów Berniego Taupina i zaczął z nim współpracować. To właśnie on pomógł artyście stworzyć jego największe przeboje, m.in. „I’m Still Standing”, „Your Song” czy „Tiny Dancer”. Reżyserem filmu jest Dexter Fletcher, a w głównej roli pojawia się wspomniany już Taron Egerton, którego widzowie mogą kojarzyć z kinowej serii „Kingsman”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK