Zamknij

Ostry komentarz Elżbiety Zapendowskiej na temat „The Voice Kids”

Redakcja
28.02.2018 11:21
Elżbieta Zapendowska
fot. ons.pl

Elżbieta Zapendowska, znana nauczycielka śpiewu i jurorka muzycznych programów, słynie z ciętego języka i ostrych komentarzy. Specjalistka od emisji głosu postanowiła się wypowiedzieć na temat zakończonej już pierwszej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała Roksana Węgiel.

Elżbieta Zapendowska o „The Voice Kids”

W rozmowie z „Onetem” Elżbieta Zapendowska, jurorka programów „Idol” i „Must Be the Music. Tylko muzyka”, zdecydowała się w ostrych słowach skomentować „The Voice Kids” i całą formułę programu.

— Budzenie w młodych ludziach rywalizacji, która może wyglądać na artystyczną, ale tak naprawdę jest wyścigiem mam i tatusiów o swoje, niezrealizowane czasem marzenia, wydaje mi się niewłaściwe — twierdzi nauczycielka śpiewu i dodaje: — Nie popieram tego typu festiwali czy konkursów. Chyba że dotyczy to dzieci 4-letnich, które są zupełnie naturalne i fajnie się zachowują, nie biorą sobie tego wszystkiego do serca tak jak 11- czy 12-latki.

Elżbieta Zapendowska uważa także, że programy i konkursu tego typu nie dają wielkich szans na osiągnięcie sukcesu muzycznego w dorosłym życiu.

Roksana Węgiel wygrała „The Voice Kids”

Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję „The Voice Kids”. 13-letnia zwyciężczyni była szkolona przez Edytę Górniak. W trakcie wielkiego finału zaprezentowała swój debiutancki singiel „Żyj”.

4Dreamers. Uczestnicy „The Voice Kids” założyli boysband

4Dreamers to polski boysband, do którego należą czterej uczestnicy pierwszej edycji „The Voice Kids”: Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk, Kuba Szmajkowski i Maks Więckowski. Ich pierwszy singiel „Sekret” już bije rekordy popularności w internecie.

RadioZET.pl/kultura.onet.pl/PK