Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ostry komentarz Elżbiety Zapendowskiej na temat „The Voice Kids”

28.02.2018 11:21

Elżbieta Zapendowska, znana nauczycielka śpiewu i jurorka muzycznych programów, słynie z ciętego języka i ostrych komentarzy. Specjalistka od emisji głosu postanowiła się wypowiedzieć na temat zakończonej już pierwszej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała Roksana Węgiel.

Elżbieta Zapendowska fot. ons.pl

Elżbieta Zapendowska o „The Voice Kids”

W rozmowie z „Onetem” Elżbieta Zapendowska, jurorka programów „Idol” i „Must Be the Music. Tylko muzyka”, zdecydowała się w ostrych słowach skomentować „The Voice Kids” i całą formułę programu.

— Budzenie w młodych ludziach rywalizacji, która może wyglądać na artystyczną, ale tak naprawdę jest wyścigiem mam i tatusiów o swoje, niezrealizowane czasem marzenia, wydaje mi się niewłaściwe — twierdzi nauczycielka śpiewu i dodaje: — Nie popieram tego typu festiwali czy konkursów. Chyba że dotyczy to dzieci 4-letnich, które są zupełnie naturalne i fajnie się zachowują, nie biorą sobie tego wszystkiego do serca tak jak 11- czy 12-latki.

Elżbieta Zapendowska uważa także, że programy i konkursu tego typu nie dają wielkich szans na osiągnięcie sukcesu muzycznego w dorosłym życiu.

Roksana Węgiel wygrała „The Voice Kids”

Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję „The Voice Kids”. 13-letnia zwyciężczyni była szkolona przez Edytę Górniak. W trakcie wielkiego finału zaprezentowała swój debiutancki singiel „Żyj”.

4Dreamers. Uczestnicy „The Voice Kids” założyli boysband

4Dreamers to polski boysband, do którego należą czterej uczestnicy pierwszej edycji „The Voice Kids”: Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk, Kuba Szmajkowski i Maks Więckowski. Ich pierwszy singiel „Sekret” już bije rekordy popularności w internecie.

RadioZET.pl/kultura.onet.pl/PK

Oceń