Zamknij

Nie żyje 22-letnia piosenkarka. Tragiczna śmierć wschodzącej gwiazdy muzyki

15.10.2021 11:00
Emani 22
fot. Instagram scree

Emani 22 nie żyje. Wokalistka R&B zmarła w wieku zaledwie 22 lat. Jak potwierdził menadżer, młoda piosenkarka zginęła w wyniku dramatycznego wypadku. Dokładne okoliczności tragedii i przyczyna śmierci nie są znane, ale pojawiają się nieoficjalne informacje, że doszło do wypadku samochodowego.

Emani 22 zginęła w wyniku tragicznego wypadku – poinformował menadżer w oficjalnym oświadczeniu. Wokalistka R&B zmarła 11 października w wieku 22 lat.

Emani 22 nie żyje. Tragiczna śmierć 22-letniej piosenkarki

Emani 22 nie żyje. Dokładna przyczyna zgonu piosenkarki nie jest znana. W amerykańskich mediach pojawiają się jednak niepotwierdzone informacje o okolicznościach śmierci.

Niewykluczone, że 22-latka była ofiarą wypadku samochodowego, do którego doszło w ostatni weekend w Los Angeles. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Szczegóły nie są jednak znane.

Rodzina Emani 22 potwierdziła, że lekarze robili wszystko, aby uratować wokalistkę. Obrażenia były jednak zbyt poważne.

Walczyła dzielnie, a zespół medyczny zrobił wszystko, co w jego mocy – brzmi oficjalne oświadczenie bliskich piosenkarki.

Zmarła Emani 22. Kim była piosenkarka?

Emani 22 była wschodzącą gwiazdą muzyki R&B. Miała na swoim koncie m.in. utwory "Feelings", "Close" czy "Inside".

Współpracowała ze znanymi artystami, m.in. Trippie Redd i raperką Bhad Bhabie. Artystka pożegnała koleżankę w mediach społecznościowych.

Nawet nie wiem, co powiedzieć. To się wydaje nierealne. Spędzałam z tobą niemal każdy dzień. Jesteś moją inspiracją, moją starszą siostrą. Będę za tobą bardzo tęsknić – napisała Bhad Bhabie.

RadioZET.pl/people.com