Zamknij

Eminem w teledysku do utworu „Fall”. Atakuje internetowych hejterów! [WIDEO]

Redakcja
05.09.2018 15:52
Eminem
fot. Youtube (EminemMusic)

Eminem wydał ostatnio niespodziewanie nową płytę zatytułowaną „Kamikaze”. W sieci ukazał się właśnie oficjalny teledysk do utworu „Fall”. Raper zaatakował w klipie swoich przeciwników i nawiązał do krytyki, z którą spotkał się jego poprzedni album „Revival”.

Eminem — Fall. Nowy teledysk rapera

Eminem zaprezentował oficjalny teledysk do „Fall”, jednej z najbardziej kontrowersyjnych piosenek z niespodziewanie wydanej płyty „Kamikaze”.

W utworze artysta atakuje chociażby popularnego rapera Tylera, the Creatora, nazywając go pogardliwie „faggot”, co jest obraźliwym określeniem używanym w stosunku do osoby homoseksualnej. Społeczność LGBT niemal natychmiast zareagowała na nowy utwór Eminema i mocno skrytykowała jego zachowanie.

W najnowszym teledysku Eminem atakuje internetowych hejterów i nawiązuje m.in. do ogromnej krytyki, z którą spotkał się jego poprzedni krążek „Revival”. Wydana w grudniu zeszłego roku płyta nie przypadła do gustu słuchaczom oraz krytykom. W finałowej scenie klipu możemy zobaczyć, jak raper depcze i niszczy plastikowe pudełko z albumem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK