Zamknij

Freestyle Eminema robi furorę w sieci! Raper ostro o Donaldzie Trumpie [WIDEO]

Redakcja
11.10.2017 10:43
Freestyle Eminema robi furorę w sieci! Raper ostro o Donaldzie Trumpie [WIDEO]
fot. Youtube (BETNetworks)

Amerykański raper jest znany ze swojej dużej niechęci do obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Eminem postanowił wykorzystać imprezę BET Hip Hop Awards, aby ponownie zaatakować Donalda Trumpa. Jego freestyle jest obecnie najpopularniejszym filmem w serwisie YouTube. Liczba wyświetleń wzrasta z minuty na minutę.

Eminem przyzwyczaił już fanów do tego, że często zabiera głos w kwestiach politycznych. Swoje zdanie wyraża przede wszystkim poprzez muzykę.

BET Hip Hop Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w kręgu rapu, podczas której artyści otrzymują nagrody w kategoriach hip-hopowych. Tegoroczna edycja imprezy na pewno zostanie zapamiętana na długo.

W jej trakcie Eminem zaatakował w ostry sposób Donalda Trumpa. Freestyle artysty nagrano na jednym z parkingów w Detroit i wyemitowano w czasie rozdania nagród.

Na nagraniu raper nie szczędzi ostrych słów na temat prezydenta USA. Nazywa go kamikaze, który najprawdopodobniej doprowadzi do nuklearnej zagłady świata. Nie obyło się także bez nawiązania do zniszczonego przez huragan Portoryko, któremu Trump nadal nie udzielił dostatecznej pomocy. Eminem wspomniał też o braku zainteresowania ze strony przywódcy kwestią reformy prawa o broni palnej na terenie Nevady.

Zobacz także

„Kochamy naszą armię i nasz kraj, ale nienawidzimy Trumpa” – rapuje Amerykanin.

Freestyle gwiazdy zyskuje ogromną popularność na YouTube. Nagranie znajduje się obecnie na pierwszym miejscu na „Karcie na czasie”, pozwalającej internautom poznać najnowsze trendy w serwisie. Film obejrzano już ponad 2,5 miliona razy.

Metamorfoza Eminema

Od kilku miesięcy jeden z najsłynniejszych raperów w historii wygląda zupełnie inaczej. Zrezygnował na dobre z jasnych blond włosów, a na jego twarzy pojawił się ciemny zarost. Zobacz naszą galerię i sprawdź, jak zmienił się Eminem.

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK