Zamknij

Eminem wydał niespodziewanie nowy album. Płyta „Kamikaze” w sieci!

Redakcja
31.08.2018 13:06
Eminem
fot. Youtube (EminemMusic)

Eminem wydał niespodziewanie płytę. W piątek album zatytułowany „Kamikaze” pojawił się bez zapowiedzi w internecie. Znalazło się na nim trzynaście nowych utworów, w tym piosenka „Venom”, która znajdzie się na soundtracku do filmu pod tym samym tytule. Na nowej płycie Eminem atakuje m.in. Donalda Trumpa.

Nowa płyta Eminema — Kamikaze

Eminem lubi zaskakiwać. Jeden z najsłynniejszych raperów w historii wydał niespodziewanie nową płytę zatytułowaną „Kamikaze”. To już dziesiąty album w dorobku Amerykanina, ale pierwszy wydany w ten sposób. Można go przesłuchać w całości w serwisach streamingowych.

Na nowym krążku znalazło się trzynaście piosenek. Jedną z nich jest utwór „Venom”, który promuje film pod tym samym tytułem. Występuje w nim m.in. Tom Hardy, a polską premierę zaplanowano na październik.

Eminem nie byłby sobą, gdyby nie nawiązał w swoich kompozycjach do innych znanych osób. Tym razem 45-letni raper zaatakował chociażby Donalda Trumpa i Harveya Weinsteina. Pojawiły się także mocne odniesienia do kolegów z branży, m.in. Drake’a, Tyler The Creator czy Machine Gun Kelly.

Płyta „Kamikaze” została wydana jedynie kilka miesięcy po „Revival”, dziewiątym albumie Eminema. Krążek z grudnia 2017 roku nie zdobył jednak wielu pozytywnych recenzji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK