Zamknij

Eminem wydał nową płytę z mnóstwem gości. Jest też utwór z Edem Sheeranem!

Redakcja
15.12.2017 14:12
Eminem wydał nową płytę z mnóstwem gości. Jest też utwór z Edem Sheeranem!
fot. FaceToFace/REPORTER

Legenda amerykańskiego rapu powraca po czterech lat. W piątek, 15 grudnia, Eminem wydał swój dziewiąty już album zatytułowany „Revival”. Na nowej płycie nie mogło zabraknąć kilku duetów ze znanymi artystami. W sieci można posłuchać już utworu z Edem Sheeranem.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się piosenka Eminema i Eda Sheerana?

Liczba głosów:

„River” – tak jest zatytułowana nowa kompozycja Eminema, którą artysta stworzył wspólnie z Edem Sheeranem. Wokal Brytyjczyka możemy usłyszeć w refrenie utworu.

Nowa płyta, pełna aluzji politycznych i nawiązań do rządów Donalda Trumpa, jest pełna innych gości. Od lat amerykański raper jest bowiem znany ze swoich duetów z różnymi artystami. Warto przypomnieć, że jeden z jego największych hitów w karierze jest właśnie duetem. Mowa o słynnym „Love The Way You Lie” z 2010 roku, w którym pojawiła się Rihanna. Piosenka dotarła na szczyty list przebojów w wielu krajach i zgarnęła aż pięć nominacji do prestiżowej nagrody Grammy.

Na albumie „Revival” pojawiły się też utwory m.in. z Beyoncé, Pink, Alicią Keys czy X Ambassadors.

Nowy krążek to pierwsza od czterech lat studyjna płyta Eminema. Jego ostatnie dzieło „The Marshall Mathers LP 2” pojawiło się w listopadzie 2013 roku i zdobyło statuetkę Grammy w kategorii „najlepszy album rap”.

Eminem ma już 45 lat. Tak zmieniła się gwiazda rapu [GALERIA]

RadioZET.pl/PK