Zamknij

„Wieczór z Radiem ZET”: Enej o ostatnim singlu i udziale w Eurowizji! [WIDEO]

Redakcja
15.03.2018 11:28
Enej Radio ZET

Słynna olsztyńska grupa Enej była gościem środowego „Wieczoru z Radiem ZET”. Członkowie formacji opowiedzieli m.in. o swoim singlu „Zagubiony” i ostatnim teledysku. Marcin Wojciechowski poruszył też temat ewentualnego uczestnictwa zespołu w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Enej w Radiu ZET

Piotr „Lolek” Sołoducha i Mirosław „Mynio” Ortyński z grupy Enej byli gośćmi „Wieczoru z Radiem ZET”.

W trakcie rozmowy z Marcinem Wojciechowskim opowiedzieli o najnowszym singlu „Zagubiony”. Muzycy przyznali, że chcieli spróbować innego brzmienia w swojej muzyce.

— Chcieliśmy wydać coś, czym można trochę przełamać stereotyp grupy Enej, która wydaje się zespołem grającym wszystko pod szybką nóżkę. Była potrzeba na utwór balladowy — powiedział Sołoducha.

Członkowie zespołu potwierdzili, że cały czas szukają nowego brzmienia i próbują nowych rzeczy. Zdradzili też nieco więcej szczegółów na temat płyty i kolejnego singla, który może być sporym zaskoczeniem dla fanów grupy Enej. Formacja nawiązała współpracę z jednym z polskich producentów i nowy utwór będzie duetem. Brzmienie piosenki ma być bardziej dyskotekowe.

Marcin Wojciechowski odniósł się też do kwestii Eurowizji. Prowadzący „Wieczoru z Radiem ZET” zapytał członków zespołu, co sądzą o tegorocznym reprezentancie Polski, czyli Gromeem. Nie obyło się też bez poruszenia tematu ewentualnego startu Eneju w najsłynniejszym muzycznym konkursie na świecie.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK