Zamknij

Enrique Iglesias wystąpi w Polsce. Znamy datę i miejsce koncertu oraz cenę biletów

21.12.2020 18:23
Enrique Iglesias
fot. Maria Laura Antonelli/AGF/SIPA/SIPA/East News

Enrique Iglesias, jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie, wystąpi w Polsce w 2021 roku. Znane są już data, miejsce koncertu oraz ceny biletów. Gdzie i kiedy obejrzymy koncert Enrique Iglesiasa?

Enrique Iglesias to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie i żywa wizytówka hiszpańskiego rynku muzycznego. Debiutował jako nastolatek, a pieniądze na nagranie swojego pierwszego dema miał otrzymać od opiekunki z dzieciństwa. Kobieta doskonale zainwestowała pieniądze, bowiem debiutancki album młodego wokalisty sprzedał się w Stanach Zjednoczonych imponującym jak na muzykę nieangielskojęzyczną nakładzie pół miliona kopii. Za krążek Iglesias otrzymał nagrodę Grammy dla najlepszego wokalisty latynoskiego.

Kolejne lata to pasmo sukcesów Enrigue, w 1999 roku jego singiel "Bailamos" podbijał światowe listy przebojów. Wokalista stworzył album po angielsku, z którego znamy takie hity jak "Could I Have This Kiss Forever" zaśpiewany w duecie z Whitney Houston. Hiszpański gwiazdor zagrał u boku Antonio Banderasa w "Desperado 2", zagrał międzynarodową trasę koncertową i na dobre zapisał się w historii światowego popu. Do dziś uważany jest za jednego z największych latynoskich gwiazdorów.

ZOBACZ TAKŻE:  Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami. To już ich trzecie dziecko  

Enrique Iglesias w Polsce. Koncert w 2021 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Dla fanów wokalisty mamy doskonałą wiadomość. Enrique Iglesias wystąpi w Polsce w 2021 roku. Koncert artysty zaplanowany został na 3 sierpnia 2021 roku w Łódzkiej Atlas Arenie. Znamy już ceny biletów na koncert hiszpańskiego gwiazdora.

Za miejsca siedzące na koncert Enrique Iglesiasa będziemy musieli zapłacić 189 złotych (Strefa C), 279 złotych (Strefa B) lub 349 złotych (najdroższe miejsca siedzące w Strefie A. Z kolei ceny miejsc stojących zaczynają się od 259 złotych, przez 359 za Goldec Circle, aż po 499 złotych za Golden Circle z opcją Early Entrance.

Macie zamiar wybrać się na koncert Iglesiasa?