Zamknij

Eros Ramazzotti i Luis Fonsi w duecie. Wydali piosenkę „Per Le Strade Una Canzone” [WIDEO]

Redakcja
23.01.2019 14:52
Eros Ramazzotti Luis Fonsi Per Le Strade Una Canzone
fot. mat. prasowe

Eros Ramazzotti i Luis Fonsi nagrali wspólną piosenkę „Per Le Strade Una Canzone”. To pierwsza muzyczna współpraca duetu. Do utworu nagrano także teledysk, który został nakręcony w Miami. Singiel ukazał się także w wersji hiszpańskiej.

Eros Ramazzotti, Luis Fonsi — „Per Le Strade Una Canzone”

Eros Ramazzotti i Luis Fonsi zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany „Per Le Strade Una Canzone”. To kolejny singiel z najnowszego albumu Ramazzottiego „Vita ce n’è”, który ukazał się w listopadzie 2018 roku i uzyskał już status platyny we Włoszech.

Zobacz także

W internecie można już obejrzeć oficjalny teledysk do „Per Le Strade Una Canzone”. Zdjęcia do wideoklipu powstały w Miami na Florydzie. Utwór został wydany także w wersji hiszpańskiej zatytułowanej „Por Las Calles Las Canciones”.

Zobacz także

„Per Le Strade Una Canzone” wprawi wszystkich w dobry nastrój. To piosenka o muzyce, spotykaniu się z ludźmi, celebrowaniu miłości oraz innych pozytywnych emocji. Uważamy wspólnie z Erosem, że muzyka to najlepsze medium do tego typu przekazów. Nasza współpraca ułożyła się znakomicie, to było niesamowite — mówi Luis Fonsi, który już 1 lutego wyda swój nowy album „Vida”.

Eros Ramazzotti: koncert Warszawa Torwar 2019

Eros Ramazzotti wystąpi na Torwarze w Warszawie. Koncert włoskiego artysty odbędzie się 20 października 2019 roku. Bilety w cenie od 199 złotych są już dostępne w sprzedaży.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK