Zamknij

Europejski Stadion Kultury 2020 - kto wystąpi i gdzie oglądać koncert 28.08? [TRANSMISJA, PROGRAM]

28.08.2020 09:31
Europejski Stadion Kultury 2020 - kto wystąpi i gdzie oglądać koncert 28.08? [TRANSMISJA, PROGRAM]
fot. Michal Dubiel/REPORTER/EASTNEWS

Europejski Stadion Kultury w 2020 roku odbędzie się pod koniec sierpnia. Na scenie wystąpią największe gwiazdy, m.in. Katarzyna Nosowska, Ania Dąbrowska, Sorry Boys czy Krzysztof Cugowski. Szczegółowe informacje dotyczące tego, gdzie oglądać Europejski Stadion Kultury 2020 i kto wystąpi na koncercie, można znaleźć poniżej.

Europejski Stadion Kultury 2020 - PROGRAM, TRANSMISJA: kto wystąpi na koncercie w piątek, 28 sierpnia? Gdzie oglądać muzyczne wydarzenie? O której godzinie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, gdzie oglądać Europejski Stadion Kultury w 2020 i kto wystąpi.

Europejski Stadion Kultury 2020 - kto wystąpi na koncercie? [PROGRAM]

Informacje na temat tego, kto wystąpi na Europejskim Stadionie Kultury 2020, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu muzyczne wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przez lata zyskało grono fanów. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Wiadomo, że na Europejskim Stadionie Kultury 2020 wystąpią następujący artyści: Ania Dabrowska + SIRUHO (Armenia), Kasia Nosowska + PVNCH (Ukraina), Sorry Boys + Nino Katamadze (Gruzja), Miuosh + Go-A (Ukraina), Krzysztof Cugowski.

Europejski Stadion Kultury odbywa się od 10 lat w Rzeszowie i jest największym i najciekawszym na Podkarpaciu festiwalem muzycznym. Od 2013 roku Europejski Stadion Kultury odbywa się w ramach festiwalu Wschód Kultury integrującego środowiska artystyczne miast Polski Wschodniej i artystów krajów Partnerstwa Wschodniego. Koncert KOLEKTYWY to absolutny artystyczny fenomen - artyści polscy i zagraniczni tworzą niepowtarzalne muzyczne "teamy" tylko jeden raz - na tym właśnie koncercie - czytamy w opisie wydarzenia na portalu Telemagazyn.pl

Gdzie oglądać Europejski Stadion Kultury 2020? [TRANSMISJA]

Europejski Stadion Kultury w 2020 roku odbędzie się pod koniec miesiąca, a dokładniej w piątek, 28 sierpnia. Muzyczne wydarzenie tradycyjnie będzie mieć miejsce w Rzeszowie. 

Transmisja Europejskiego Centrum Kultury 2020 dostępna będzie 28 sierpnia na kanale TVP2. Początek zaplanowany został na godzinę 22:25. Warto także wspomnieć, że wydarzenie będzie odbywało się także w sobotę i niedzielę. Te części jednak nie będą emitowane w telewizji.

RadioZET.pl