Eurowizja 2018: występ Eleni Foureira z Cypru hitem sieci [WIDEO]

09.05.2018 10:45

Eleni Foureira, reprezentantka Cypru, zrobiła furorę w pierwszym półfinale Eurowizji 2018. Jej występ z piosenką „Fuego” wzbudził żywiołową reakcję internautów. Niektórzy z nich zauważyli, że artystka zachowuje się na scenie niemal jak słynna Beyonce.

Eleni Foureira Cyprus Eurovision 2018 fot. Youtube (Eurovision Song Contest)

Eurowizja 2018: występ Eleni Foureiry z Cypru. Nowa Beyonce? [WIDEO]

Eleni Foureira z Cypru zachwyciła widzów i internautów swoim występem w pierwszym półfinale Eurowizji 2018. Grecka artystka bez problemów awansowała do finału Eurowizji, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 maja.

Bukmacherzy uważają, że to właśnie Foureira jest główną faworytką do wygrania Eurowizji 2018. Świetny występ w półfinale tylko umocnił jej prowadzenie w notowaniach.

W mediach społecznościowych można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat prezentacji Cypru. Internauci chętnie porównają Eleni Foureira do Beyonce czy Shakiry. Uczestniczka Eurowizji 2018 zaprezentowała występ pełen tańca, gorących ruchów i efektów pirotechnicznych. Nagranie jej prezentacji cieszy się ogromną popularności w serwisie YouTube — w ciągu zaledwie kilku godzin obejrzano je już ponad milion razy.

Eleni Foureira, choć reprezentuje Cypr na Eurowizji, to z pochodzenia jest Greczynką. Urodziła się w 1987 roku w Albanii.

Cypr nie wygrał nigdy dotąd Eurowizji. Najlepszym wynikiem tego niewielkiego wyspiarskiego państwa jest 5. miejsce — w 1982, 1997 i 2004 roku.

Polska na Eurowizji 2018

Gromee i Lukas Meijer wystąpią z numerem 11 w drugim półfinale Eurowizji 2018, który odbędzie się 10 maja w Altice Arenie w Lizbonie. Wielki finał zaplanowano na 12 maja.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/PK

Oceń