Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Eurowizja 2018: Doda komentuje zwycięstwo Netty z Izraela

14.05.2018 13:16

Nie od dziś wiadomo, że Doda jest wielką fanką Eurowizji. Niejednokrotnie mówiło się o udziale Rabczewskiej w konkursie. Nigdy jednak do tego nie doszło. Polska artystka postanowiła skomentować na swoim Instagramie zwycięstwo Izraela w Eurowizji 2018.

Doda Netta Eurowizja 2018 fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, Youtube (Eurovision Song Contest)

Eurowizja 2018: Doda komentuje zwycięstwo Netty z Izraela

Netta Barzilai z Izraela to zwyciężczyni Eurowizji 2018. Jej piosenka „Toy” zdobyła łącznie najwięcej punktów w głosowaniach telewidzów i komisji jurorskich, co pozwoliło Izraelowi po raz czwarty w historii wygrać Konkurs Piosenki Eurowizji.

Na temat zwycięstwa 25-letniej Netty postanowiła wypowiedzieć się także Doda. Artystka skomentowała jej wygraną w jednej z relacji na swoim Instagramie. Jej słowa zacytował „Super Express”.

Pomyślałam sobie, że trochę zbyt skomplikowane zwrotki. Nie jestem w stanie ich powtórzyć, ale refren taki nośny i ona taka charakterystyczna. Uważam, że to dobry wybór. Jury pokazało, że nie trzeba być nie wiadomo jaką pięknością, ważącą 50 kilo i słaniającą się po scenie, bądź kręcącą seksownie tyłkiem. Ale po prostu trzeba być sobą i mieć na siebie pomysł i mieć swój styl sceniczny — co jest najważniejsze. Wszystko inne można sobie jakoś złowić, ale charyzmę i swojego stylu nie. To się ma, albo nie ma. Gratuluję zwyciężczyni — stwierdziła Doda.

Zwycięstwo Izraela w Eurowizji 2018 spotyka się z różnymi komentarzami. Netta Barzilai jest zarówno niezwykle chwalona za swoją oryginalność, jak i mocno krytykowana. Wielu internautów nie rozumie zachwytów nad utworem „Toy” oraz uważa go za fatalną kompozycję.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/se.pl/PK

Oceń