Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję 2018? Jest komentarz gwiazdy!

30.11.2017 12:52

Edyta Górniak i Michał Szpak zaprezentowali ostatnio swoje nowe single. W internecie niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze odnośnie ewentualnego startu muzyków w przyszłorocznej Eurowizji w Lizbonie. Polska artystka postanowiła skomentować sprawę w rozmowie z ESKA TV.

Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję 2018? Jest komentarz gwiazdy! fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

W piątek, 24 listopada, Edyta Górniak zaprezentowała w Radiu ZET swój nowy singiel „Andromeda”, który powstał przy współpracy z Donatanem i Cleo.

Wraz z premierą utworu internauci zaczęli spekulować na temat udziału gwiazdy w ewentualnych preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Przypomnijmy, że w 2016 roku artystka brała udział w eliminacjach do imprezy z piosenką „Grateful”. Przegrała z Michałem Szpakiem i Margaret, zajmując ostatecznie 3. miejsce.

W trakcie rozmowy Edyty Górniak z ESKA TV padło pytanie odnośnie „Andromedy” oraz konkursu w Lizbonie. Piosenkarka postanowiła skomentować i uciąć wszelkie spekulacje.

- Jest za dobry na Eurowizję – odpowiedziała krótko.

Konkurs Piosenki Eurowizji 1994

W 1994 roku Polska zadebiutowała w słynnej imprezie z utworem „To nie ja” w wykonaniu Edyty Górniak. Występ naszej reprezentantki zrobił furorę w Dublinie, zdobył aż 166 punktów i zajął ostatecznie 2. miejsce.

Wynik Górniak wciąż pozostaje najlepszym rezultatem Polski w całej historii Konkursu Piosenki Eurowizji.

RadioZET.pl/ESKATV/PK

Oceń