Zamknij

Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję 2018? Jest komentarz gwiazdy!

Redakcja
30.11.2017 12:52
Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję 2018? Jest komentarz gwiazdy!
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Edyta Górniak i Michał Szpak zaprezentowali ostatnio swoje nowe single. W internecie niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze odnośnie ewentualnego startu muzyków w przyszłorocznej Eurowizji w Lizbonie. Polska artystka postanowiła skomentować sprawę w rozmowie z ESKA TV.

W piątek, 24 listopada, Edyta Górniak zaprezentowała w Radiu ZET swój nowy singiel „Andromeda”, który powstał przy współpracy z Donatanem i Cleo.

Wraz z premierą utworu internauci zaczęli spekulować na temat udziału gwiazdy w ewentualnych preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Przypomnijmy, że w 2016 roku artystka brała udział w eliminacjach do imprezy z piosenką „Grateful”. Przegrała z Michałem Szpakiem i Margaret, zajmując ostatecznie 3. miejsce.

Zobacz także

W trakcie rozmowy Edyty Górniak z ESKA TV padło pytanie odnośnie „Andromedy” oraz konkursu w Lizbonie. Piosenkarka postanowiła skomentować i uciąć wszelkie spekulacje.

- Jest za dobry na Eurowizję – odpowiedziała krótko.

Konkurs Piosenki Eurowizji 1994

W 1994 roku Polska zadebiutowała w słynnej imprezie z utworem „To nie ja” w wykonaniu Edyty Górniak. Występ naszej reprezentantki zrobił furorę w Dublinie, zdobył aż 166 punktów i zajął ostatecznie 2. miejsce.

Wynik Górniak wciąż pozostaje najlepszym rezultatem Polski w całej historii Konkursu Piosenki Eurowizji.

RadioZET.pl/ESKATV/PK