Zamknij

Eurowizja 2018: Gromee wydał debiutancki album „Chapter One”

Redakcja
16.03.2018 11:06
Gromee Andrzej Gromala
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Gromee, reprezentant Polski na Eurowizji 2018, wydał 16 marca swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Chapter One”. Na debiutanckim albumie polskiego DJ-a znalazły się m.in. utwory „Spirit”, „Without You” i „Light Me Up”, który usłyszymy w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Gromee i debiutancka płyta „Chapter One”

Gromee, czyli Andrzej Gromala, to polski DJ i producent, który od lat specjalizuje się w muzyce klubowej. Na swoim koncie ma już kilka znanych przebojów takich jak „Spirit” czy „Without You”.

Na płycie „Chapter One” znalazło się 14 utworów, w tym dwa remiksy znanych słuchaczom Radia ZET hitów: „Nieprawda” Ani Dąbrowskiej i „Upiłam się Tobą” Beaty Kozidrak.

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, na który można cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 10 milionów razy.

Eurowizja 2018

W 2017 roku Konkurs Piosenki Eurowizji wygrała po raz pierwszy w historii Portugalia. Salvador Sobral, zwycięzca imprezy, zaprezentował utwór „Amar Pelos Dois”, który spotkał się z wielkim entuzjazmem wielomilionowej widowni i pokonał z ogromną przewagą m.in. Bułgarię, Mołdawię, Belgię czy Szwecję.

Eurowizja 2018 odbędzie się w portugalskiej Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 12 maja. Cała impreza będzie odbywać się w Altice Arena.

Gromee i Lukas Meijer wezmą udział w drugim półfinale Eurowizji 2018.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK