Zamknij

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer w akustycznej wersji „Light Me Up” [WIDEO]

Redakcja
13.03.2018 12:05
Gromee Lukas Meijer
fot. Youtube (Gromeeofficial)

Już w maju Gromee i Lukas Meijer będą reprezentować Polskę na Eurowizji 2018. W Lizbonie wystąpią z taneczną piosenką „Light Me Up”. W sieci pojawiła się akustyczna wersja polskiego utworu. Internauci są zachwyceni.

Eurowizja 2018: Gromee & Lukas Meijer – Light Me Up. Akustyczna wersja

Gromee zaprezentował zupełnie nową odsłonę energetycznej piosenki „Light Me Up”, z którą wystąpi na Eurowizji 2018. Na jednym z jego kanałów w serwisie YouTube pojawiła akustyczna wersja utworu śpiewanego przez Lukasa Meijera.

Nowa wersja mocno różni się od pierwowzoru. Tym razem Gromee i Lukas Meijer przedstawili „Light Me Up” w formie emocjonalnej i romantycznej ballady. Czarno-białe wideo zostało nakręcone w pokoju pełnym zapalonych świec, co potęguje intymny klimat.

Akustyczne „Light Me Up” przypadło do gustu wielu fanom. W internecie można znaleźć mnóstwo pozytywnych reakcji.

- Przez całą piosenkę miałem ciary. Gratulacje za wspaniałą robotę. Jak dla mnie to już wygraliście – napisał jeden z internautów.

Nowa wersja powstała jedynie w celach promocyjnych. Na Eurowizji 2018 Gromee i Lukas Meijer wystąpią z oryginalnym „Light Me Up”. 

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, na który można cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 10 milionów razy.

Eurowizja 2018

W 2017 roku Konkurs Piosenki Eurowizji wygrała po raz pierwszy w historii Portugalia. Salvador Sobral, zwycięzca imprezy, zaprezentował utwór „Amar Pelos Dois”, który spotkał się z wielkim entuzjazmem wielomilionowej widowni i pokonał z ogromną przewagą m.in. Bułgarię, Mołdawię, Belgię czy Szwecję.

63. edycja Eurowizji odbędzie się w portugalskiej Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 12 maja. Cała impreza będzie odbywać się w Altice Arena.

Gromee i Lukas Meijer wezmą udział w drugim półfinale Eurowizji 2018.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK