Zamknij

Eurowizja 2018: bukmacherzy oceniają szanse Polski i Gromeego!

Redakcja
10.05.2018 18:30
Gromee Lukas Meijer Eurowizja 2018
fot. Sputnik/EAST NEWS

Już w czwartek, 10 maja, Gromee i Lukas Meijer będą reprezentować Polskę w drugim półfinale Eurowizji 2018 z piosenką „Light Me Up”. Sprawdziliśmy, jak bukmacherzy oceniają szansę Gromeego na awans do finału i ewentualne zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Gromee Eurowizja 2018. Szanse Polski według bukmacherów

Czy Polska jest w stanie wygrać  Konkurs Piosenki Eurowizji 2018? Zdaniem bukmacherów Gromee i Lukas Meijer nie mają zbyt wielkich szans na zwycięstwo z niezwykle popularną w naszym kraju piosenką „Light Me Up”. W najnowszym rankingu, biorącym pod uwagę najważniejsze zakłady bukmacherskie na świecie, Polska znajduje się w trzeciej dziesiątce — na 26. miejscu.

Zobacz także

Inaczej wygląda ranking sprawdzający szanse państw w drugim półfinale Eurowizji 2018. Bukmacherzy są zdania, że Polska powinna bez większych problemów awansować do wielkiego finału Eurowizji. W zestawieniu publikowanym przez portal „Eurovision World” Gromee i Lukas Meijer plasują się na 6. miejscu w swoim półfinale. Przypomnijmy, że z każdego półfinału awansuje 10 państw.

Zagłosuj

Czy Polska awansuje do finału Eurowizji 2018?

Liczba głosów:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Eurowizja 2018: WYNIKI 1. półfinału konkursu. Te państwa są już w finale!

Tego typu rankingi warto traktować z przymrużeniem oka. W historii Eurowizji niejednokrotnie zdarzało się, że bukmacherzy nie mieli racji, a końcowe wyniki konkursu różniły się od ich przewidywań.

Głównymi faworytami bukmacherów do zwycięstwa w Eurowizji 2018 są: Cypr, Norwegia, Francja, Izrael i Litwa.

Polska na Eurowizji 2018

Gromee i Lukas Meijer wystąpią z numerem 11 w drugim półfinale Eurowizji 2018, który odbędzie się 10 maja w Altice Arenie w Lizbonie. Wielki finał zaplanowano na 12 maja.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/PK