Eurowizja 2018: Wiemy, kto wystąpi na scenie z Gromeem i Lukasem Meijerem

23.04.2018 13:09

Już za kilka dni Gromee i Lukas Meijer wyjeżdżają do Lizbony, gdzie będą przygotowywać się do Eurowizji 2018. Poznajemy coraz więcej szczegółów ich występu z piosenką „Light Me Up”. Wiemy już, kto wystąpi z reprezentantami Polski na eurowizyjnej scenie.

Gromee Lukas Meijer fot. instagram.com/gromeeofficial/

Eurowizja 2018: kto wystąpi na scenie z Gromeem i Lukasem Meijerem?

Gromee i Lukas Meijer wystąpią w drugim półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2018, który odbędzie się 10 maja. Próby do konkursu zaczynają się jednak dużo wcześniej i nasza reprezentacja pojawi się w Lizbonie już pod koniec kwietnia.

W rozmowie z „Plejadą” Gromee potwierdził, że w trakcie polskiego występu na Eurowizji 2018 pojawi się na scenie aż sześć osób: on, Lukas Meijer, gitarzysta i trzyosobowy chórek.

Wiemy już, że Lukasa Meijera wesprą wokalnie: Sara Chmiel (wokalistka zespołu Łzy i żona Gromeego), Mahan Moin (szwedzka piosenkarka) i Kasia Dereń (uczestniczka m.in. „The Voice of Poland”).

Polska na Eurowizji 2018

Przypomnijmy, że Gromee i Lukas Meijer wystąpią w drugim półfinale Eurowizji 2018 z numerem 11. Zaprezentują niezwykle popularny obecnie przebój „Light Me Up”. Wielki finał zaplanowano na 12 maja.

Pierwsza próba techniczna Polski odbędzie się 2 maja około godz. 10:40 czasu lokalnego.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK

Oceń