Zamknij

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer rozkręcili imprezę w Amsterdamie [WIDEO]

Redakcja
16.04.2018 13:07
Gromee Lukas Meijer Amsterdam
fot. Youtube (EuroVisionary)

Gromee i Lukas Meijer przygotowują się do Eurowizji 2018, który odbędzie się już w maju w Lizbonie. Reprezentanci Polski wzięli udział w kolejnej przedeurowizyjnej imprezie. W weekend zaprezentowali swój eurowizyjny utwór „Light Me Up” w Amsterdamie i — podobnie jak w Londynie — publiczność świetnie bawiła przy ich hicie.

Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer wystąpili w Amsterdamie

Gromee i Lukas Meijer promują swój utwór przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2018. W sobotni wieczór wystąpili w Amsterdamie podczas corocznej imprezy „Eurovision In Concert”.

Zobacz także

Zagraniczna publiczność miała okazję usłyszeć na żywo piosenkę „Light Me Up”, która będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2018. Trzeba przyznać, że występ Gromeego i Lukasa Meijera spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, a widzowie zgromadzeni w Amsterdamie świetnie bawili się przy utworze, zwłaszcza podczas wpadającego w ucho refrenu.

Pod sam koniec występu Lukasowi Meijerowi udało się także zachęcić publiczność do wspólnego zaśpiewania fragmentu „Light Me Up”.

Na „Eurovision In Concert 2018” pojawili się niemal wszyscy tegoroczni uczestnicy Eurowizji, m.in. reprezentanci Bułgarii, Czech, Ukrainy, Australii, Wielkiej Brytanii czy Szwecji.

Przypomnijmy, że Gromee i Lukas Meijer wystąpili już na przedeurowizyjnej imprezie w Londynie, gdzie także zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Ich prezentacja w Amsterdamie był ostatnim występem przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2018.

Polska wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2018, który zaplanowano na 10 maja. Wielki finał odbędzie się 12 maja.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK