Zamknij

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer wystąpili na eurowizyjnej imprezie w Londynie

Redakcja
06.04.2018 10:26
Gromee Lukas Meijer London
fot. Youtube (ESCKAZ.coM)

Gromee i Lukas Meijer wzięli udział w London Eurovision Party 2018, czyli corocznej imprezie dla eurowizyjnych fanów, podczas której możemy usłyszeć uczestników Eurowizji. Nasi reprezentanci wystąpili z utworami „Light Me Up” i „Without You”.

Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer wystąpili w Londynie

Gromee i Lukas Meijer rozpoczęli promocję utworu Light Me Up, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2018, wśród zagranicznej publiczności. W czwartkowy wieczór wystąpili w Londynie podczas corocznego Eurovision Party.

Duet zaprezentował nie tylko wspomniane już „Light Me Up”, ale również przebój „Without You”, który cieszył się w Polsce ogromną popularnością. Gromee i Lukas Meijer zostali niezwykle ciepło przyjęci przez fanów Eurowizji. Londyńska publiczność świetnie bawiła się przy ich utworach, a w internecie można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat występu naszych reprezentantów.

Na London Eurovision Party 2018 pojawili się także reprezentanci m.in. Szwecji, Bułgarii, Australii, Czech, Niemiec, Francji, Austrii czy Litwy.

Wiadomo już, że Gromee i Lukas Meijer wystąpią także podczas dużej eurowizyjnej imprezy w Amsterdamie, która odbędzie się już 14 kwietnia. Nasz duet nie wystąpi jednak najprawdopodobniej w trakcie niezwykle popularnego „Israel Calling” w Tel Awiwie — w tym samym czasie Gromee i Lukas mają być w Portugalii, gdzie będą nagrywać oficjalną pocztówkę do Eurowizji 2018.

Przypomnijmy, że Gromee i Lukas Meijer wystąpią w drugim półfinale Eurowizji 2018, który zaplanowano na 10 maja. Wielki finał odbędzie się 12 maja.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK