Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer na ceremonii otwarcia [FOTO]

07.05.2018 11:56

W niedzielne popołudnie odbyła się ceremonia otwarcia Eurowizji 2018 w Lizbonie. Na „czerwonym dywanie”, który w tym roku wyjątkowo miał niecodzienny kolor, pojawili się reprezentanci wszystkich państw biorących udział w imprezie. Nie zabrakło także Gromeego i Lukasa Meijera.

Gromee Lukas Meijer fot. Sputnik/EAST NEWS

Eurowizja 2018: ceremonia otwarcia. Gromee na czerwonym dywanie

Oficjalne uroczyste otwarcie Eurowizji 2018 w Portugalii za nami. Ceremonia odbyła się nad rzeką Tag w Lizbonie. Na „czerwonym dywanie”, który tym razem miał niebieski kolor, pojawili się reprezentanci 43 państw.

Na otwarciu mogliśmy zobaczyć także Gromeego i Lukasa Meijera, reprezentantów Polski na Eurowizji 2018. W trakcie ceremonii artyści zaprezentowali się internautom oglądającym transmisję, pozowali fotoreporterom do zdjęć i udzielili krótkich wywiadów.

Oprócz Gromeego i Lukasa Meijera na „czerwonym dywanie” pojawiła się również reszta polskiej delegacji: Christian Rabb, Sara Chmiel, Kasia Dereń oraz Mahan Moin.

Polska na Eurowizji 2018

Gromee i Lukas Meijer wystąpią z numerem 11 w drugim półfinale Eurowizji 2018, który odbędzie się 10 maja w Altice Arenie w Lizbonie. Wielki finał zaplanowano na 12 maja.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/PK

Oceń