Zamknij

Eurowizja 2018: Netta i „Toy” na żywo. To faworytka bukmacherów! [WIDEO]

Redakcja
11.04.2018 11:49
Netta Eurovision
fot. AFP PHOTO / JACK GUEZ / East News

Izrael jest głównym faworytem bukmacherów i fanów do zwycięstwa w Eurowizji 2018. We wtorkowy wieczór odbyła się przedeurowizyjna impreza w Tel Awiwie. Izraelska artystka Netta zaprezentowała po raz piewszy na żywo piosenkę „Toy”. Jej utwór szybko stał się hitem internetu i podbił serca słuchaczy. Czy wygra tegoroczny konkurs?

Izrael Eurowizja 2018. Występ Netty z piosenką „Toy”

Na ten moment czekało wielu fanów Eurowizji. Netta, faworytka tegorocznego konkursu, zaśpiewała po raz pierwszy na żywo piosenkę „Toy”, z którą reprezentuje Izrael. Jej występ był częścią „Israel Calling”, czyli jednej z najpopularniejszych przedeurowizyjnych imprez. Na wydarzeniu pojawiło się łącznie 25 reprezentacji, które wezmą udział w Eurowizji 2018. Polska delegacja nie była obecna. 

Energetyczny utwór niemal natychmiast po premierze stał się internetowym hitem, a oryginalnym brzmieniem „Toy” zachwycają się miliony osób. W trakcie utworu Netta imituje gdakanie kury, co dla wielu słuchaczy będzie na pewno sporym zaskoczeniem. Oficjalny teledysk obejrzano już ponad 12 milionów razy.

Zdaniem bukmacherów Izrael ma zdecydowanie największe szanse na zwycięstwo w Eurowizji 2018. Przypomnijmy, że półfinały konkursu odbędą się 8 i 10 maja w Lizbonie. Wielki finał zaplanowano na 12 maja.

Polska wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2018. Naszymi reprezentantami będą Gromee i Lukas Meijer z piosenką „Light Me Up”.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK