Zamknij

Ogłoszono pełny skład jury polskich preselekcji do Eurowizji 2018!

Redakcja
28.02.2018 16:46
Krajowe Eliminacje
fot. viphoto / east news

Telewizja Polska ogłosiła pełny skład jury, które będzie oceniało piosenki podczas polskich preselekcji do Eurowizji 2018. Wśród jurorów znajdą się m.in. Kasia Moś i Maryla Rodowicz. Krajowe Eliminacje zaplanowano na 3 marca.

Jury polskich preselekcji do Eurowizji 2018

W składzie jury Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018 znaleźli się Maryla Rodowicz, Jan Borysewicz, tancerz i choreograf Stefano Terrazzino, producent muzyczny Tabb oraz Kasia Moś, zeszłoroczna reprezentantka Polski w konkursie.

Eurowizja 2018: relacja NA ŻYWO z polskich preselekcji

Przypomnijmy, że zwycięzcę polskich preselekcji wybiera zarówno jury, jak i telewidzowie, którzy głosują poprzez smsy. Wszystkie otrzymane punkty zostają zsumowane, a artysta z największą ich liczbą wygra i pojedzie na Eurowizję 2018 do Lizbony.

Polskie preselekcje do Eurowizji 2018: kandydaci

Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2018 odbędą się już 3 marca. W polskich preselekcjach powalczy 10 uczestników.

Show będzie transmitowane na antenie TVP1. Start polskich preselekcji o godz. 21:30.

Eurowizja 2018. Kto powinien wygrać polskie preselekcje? [SONDA]

W polskich preselekcjach wystąpi 10 uczestników. Jeden z nich będzie reprezentował Polskę w majowej imprezie w Lizbonie. Kto powinien wygrać polskie eliminacje i pojechać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2018? Zapraszamy do udziału w sondzie na RadioZET.pl.

Eurowizja 2018

W 2017 roku Konkurs Piosenki Eurowizji wygrała po raz pierwszy w historii Portugalia. Salvador Sobral, zwycięzca imprezy, zaprezentował utwór „Amar Pelos Dois”, który spotkał się z wielkim entuzjazmem wielomilionowej widowni i pokonał z ogromną przewagą m.in. Bułgarię, Mołdawię, Belgię czy Szwecję.

63. edycja Eurowizji odbędzie się w portugalskiej Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 12 maja. Cała impreza będzie odbywać się w Altice Arena.

Polska będzie brała udział w drugim półfinale Eurowizji 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK