Zamknij

Eurowizja 2018: Lukas Meijer ma swój własny zespół. Gra rocka!

Redakcja
06.03.2018 11:28
Lukas Meijer No Sleep For Lucy
fot. Youtube (NoSleepForLucy)

Gromee i Lukas Meijer wystąpią na Eurowizji 2018. Piosenka „Light Me Up” wygrała polskie preselekcje i będzie reprezentować Polskę w konkursie w portugalskiej Lizbonie. Wciąż niewiele osób wie, kim jest Lukas Meijer. Okazuje się, że szwedzki artysta ma swój własny rockowy zespół No Sleep For Lucy. W sieci można posłuchać kilku utworów grupy.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się muzyka rockowego zespołu Lukasa Meijera?

Liczba głosów:

Lukas Meijer i zespół No Sleep For Lucy

Lukas Meijer, który za sprawą współpracy z Gromee cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, pochodzi ze Szwecji. To właśnie tam założył rockowy zespół No Sleep For Lucy, w którym jest liderem i głównym wokalistą.

No Sleep For Lucy ma na swoim koncie kilka oficjalnych singli, a już 9 marca ukaże się ich debiutancki album „Until the End”. Promują go utwory „Feel Alive”, „Going Down”, „Closure” czy „Don’t Let Go”.

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, na który można cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano niemal 10 milionów razy.

Eurowizja 2018

W 2017 roku Konkurs Piosenki Eurowizji wygrała po raz pierwszy w historii Portugalia. Salvador Sobral, zwycięzca imprezy, zaprezentował utwór „Amar Pelos Dois”, który spotkał się z wielkim entuzjazmem wielomilionowej widowni i pokonał z ogromną przewagą m.in. Bułgarię, Mołdawię, Belgię czy Szwecję.

63. edycja Eurowizji odbędzie się w portugalskiej Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 12 maja. Cała impreza będzie odbywać się w Altice Arena.

Gromee i Lukas Meijer wezmą udział w drugim półfinale Eurowizji 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK