Zamknij

Eurowizja 2018: Internauci wybrali najgorszy strój konkursu! [ZDJĘCIA]

Redakcja
23.05.2018 15:49
Macedonia Eurovision 2018
fot. SPLASH / Splash News/EAST NEWS

Eurowizja 2018 za nami. Poznaliśmy wyniki plebiscytu internautów, którzy wybierali najgorzej ubranego uczestnika Konkursu Piosenki Eurowizji. Słynna Nagroda im. Barbary Dex trafia w tym roku do Eye Cue z Macedonii. Zobaczcie, jak zespół prezentował się na scenie!

Eurowizja 2018: Macedonia z najgorszym strojem w konkursie

Reprezentanci Macedonii — zespół Eye Cue — otrzymał Nagrodę im. Barbary Dex, którą internauci przyznają dla najgorzej ubranego uczestnika Eurowizji. Nagroda przyznawana jest od 1997 roku, a swoją nazwę zawdzięcza reprezentantce Belgii z 1993 roku.

To już drugi tytuł w tym plebiscycie dla Macedonii. Tegoroczna reprezentantka Marija Ivanovska pojawiła się na scenie Eurowizji w różowej marynarce, pod którą miała krótkie spodenki i szaro-różową bluzkę mocno eksponującą dekolt. Zdaniem internautów to właśnie jej strój był najgorszy.

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęły Australia, Belgia, Czarnogóra i Izrael.

Eye Cue
fot. Youtube (Eurovision Song Contest)
Eye Cue
fot. SPLASH / Splash News/EAST NEWS

Andrzej Piaseczny z Nagrodą im. Barbary Dex

W 2001 roku Polskę reprezentował Andrzej Piaseczny z piosenką „2 Long”. Utwór nie odniósł sukcesu na Eurowizji.

Sporym echem odbił się jednak strój Piaska. Polski artysta pojawił się na scenę w jasnym futrze, które niedługo po wejściu na scenie zrzucił na ziemię. Tuż po konkursie Piasek zgarnął Nagrodę im. Barbary Dex.

Andrzej Piaseczny
fot. EAST NEWS

RadioZET.pl/ PK