Zamknij

Eurowizja 2018: Wiemy, z kim Margaret powalczy w dogrywce szwedzkich preselekcji!

Redakcja
28.02.2018 15:52
Margaret
fot. Youtube (Melodifestivalen)

Już w sobotę Margaret weźmie udział w „Andra Chansen”, specjalnej dogrywce, która wyłoni kolejnych finalistów szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018. Polska artystka bierze udział w Melodifestivalen 2018 z piosenką „In My Cabana”.

Zagłosuj

Czy Margaret awansuje z dogrywki do finału szwedzkich preselekcji?

Liczba głosów:

Melodifestivalen 2018: Margaret w dogrywce Andra Chansen

Zobacz także

W rundzie drugiej szansy Margaret zmierzy się z artystą Moncho i jego utworem „Cuba Libre”. Szwed awansował do „Andra Chansen” z trzeciego półfinału Melodifestivalen. Według eurowizyjnych fanów polska artystka jest zdecydowaną faworytką do wygrania tego pojedynku.

W dogrywce weźmie udział łącznie ośmiu uczestników. Najlepsza czwórka trafi do finału, który wyłoni reprezentanta Szwecji w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Runda drugiej szansy odbędzie się 3 marca, czyli tego samego dnia co polskie preselekcje do Eurowizji 2018.

Szwedzkie preselekcje do Eurowizji 2018: Margaret – In My Cabana

Konkursowa piosenka Margaret zatytułowana „In My Cabana” zrobiła furorę w Szwecji. Utwór dotarł tam do 1. miejsca oficjalnej listy sprzedażowej sklepu iTunes. 26-latka to pierwsza polska artystka, która tego dokonała.

Występ Margaret w półfinale Melodifestivalen 2018 cieszy się też ogromną popularnością w internecie. Obejrzano go już ponad 1,2 miliona razy, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem ze wszystkich półfinałowych prezentacji tegorocznych szwedzkich preselekcji.

RadioZET.pl/PK