Zamknij

Michał Szpak komentuje wyjazd Gromeego na Eurowizję 2018!

Redakcja
03.04.2018 11:06
Gromee Lukas Meijer Michał Szpak
fot. instagram.com/gromeeofficial/

Występ Michała Szpaka na Eurowizji okazał się ogromnym sukcesem. Nasz artysta zajął w 2016 roku wysokie 8. miejsce, co jest jednym z najlepszych wyników Polski w historii konkursu. Teraz postanowił skomentować udział Gromeego w Eurowizji 2018.

Eurowizja 2018. Michał Szpak o Gromee

Eurowizja zbliża się wielkimi krokami, a temat konkursu coraz częściej pojawia się w mediach. Mimo że od występu Michała Szpaka minęły już niemal dwa lata, 27-latek wciąż chętnie jest pytany o Eurowizję. W wywiadzie dla „Jastrząb Post” artysta został zapytany o Gromeego i jego szanse na Eurowizji 2018.

— Uwielbiam go jako człowieka, więc trzymam za niego kciuki. Nie jestem w stanie ocenić jego szans, dlatego, że nie słyszałem piosenek innych uczestników, ale życzę Gromeemu, żeby rozgromił to towarzystwo — stwierdził Szpak.

Zobacz także

W jednym z wywiadów Gromee zdradził, że miał już okazję rozmawiać z Michałem na temat Eurowizji i jego doświadczeń związanych z tym ogromnym konkursem.

— Mam nadzieję, że powiedziałem mu wszystko to, co może wykorzystać później w trakcie całego konkursu i wydarzenia — skomentował dla „Jastrząb Post” autor hitu „Don’t Poison Your Heart”.

Zobacz także

Co więcej, w niedawnej rozmowie z „Party” Michał Szpak powiedział, że prywatnie bardzo lubi się z Gromeem i cieszy się, iż to właśnie on będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2018.

Eurowizja 2018 i Polska. Gromee & Lukas Meijer — Light Me Up

W tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji reprezentantami Polski będą Gromee i Lukas Meijer, którzy wystąpią z elektroniczną i letnią piosenką „Light Me Up”. Na utwór można cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Przypomnijmy, że Polska wystąpi w drugim półfinale Eurowizji, który zaplanowano na 10 maja. Wielki finał odbędzie się 12 maja.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl, party.pl/PK