Zamknij

Eurowizja 2018: Fragment występu Gromeego i Lukasa Meijera. Nagranie z próby

Redakcja
10.05.2018 09:45
Gromee Eurowizja 2018
fot. Youtube (Eurovision Song Contest)

Eurowizja 2018 startuje już w tym tygodniu. Reprezentanci Polski — Gromee i Lukas Meijer — wystąpią w drugim półfinale, który odbędzie się 10 maja. W sieci można zobaczyć fragment jednej z prób naszej reprezentacji. Tak będzie wyglądał polski występ na Eurowizji.

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer. Fragment występu

Eurowizja 2018 w Lizbonie trwa. Za nami pierwszy półfinał konkursu. Swoje próby przed występem kończą powoli Gromee i Lukas Meijer, tegoroczni reprezentanci Polski. Tradycją już jest, że organizatorzy Eurowizji prezentują w sieci ekskluzywne materiały wideo z przygotowań.

Zobacz także

W internecie dostępny jest już kilkudziesięciosekundowy fragment próby Polski. Na krótkim nagraniu możemy zobaczyć występ Gromeego i Lukasa Meijera z piosenką „Light Me Up”. Pewne jest, że nie zabraknie wielu kolorów oraz efektów pirotechnicznych.

Przypomnijmy, że podczas występu Polski na Eurowizji 2018 pojawi się na scenie aż sześć osób: Gromee, Lukas Meijer, gitarzysta Christian Rabb i trzyosobowy chórek złożony z Sary Chmiel (wokalistka zespołu Łzy i żona Gromeego), Mahan Moin (szwedzka piosenkarka) oraz Kasi Dereń (uczestniczka m.in. „The Voice of Poland”).

Polska na Eurowizji 2018

Gromee i Lukas Meijer wystąpią w drugim półfinale Eurowizji 2018 z numerem 11, który odbędzie się 10 maja w Altice Arenie w Lizbonie. Wielki finał zaplanowano na 12 maja.

Zobacz także

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/PK