Zamknij

Saszan i Pablosson w Radiu ZET. Kandydaci na Eurowizję zaśpiewali razem „Rehab” [WIDEO]

Redakcja
20.02.2018 10:12
Saszan i Pablosson w Radiu ZET. Kandydaci na Eurowizję zaśpiewali razem „Rehab” [WIDEO]

W poniedziałkowym „Popołudniu z Radiem ZET” pojawili Saszan i Pablosson, którzy uczestniczą w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Artyści opowiedzieli o swoich utworach, podejściu do konkursu oraz wspólnej przeszłości. 

W trakcie rozmowy Pablosson, czyli Paweł Stasiak, opowiedział m.in. o swoim nowym projekcie muzycznym, który zrodził się w niedalekiej Szwecji. Artysta porozmawiał z prowadzącymi o Konkursie Piosenki Eurowizji i piosence „Sunflower”, która rywalizuje w polskich preselekcjach.

W „Popołudniu z Radiem ZET” gościła również Roksana Pindor nagrywająca pod pseudonimem Saszan. Jej kompozycja „Nie chcę ciebie mniej” także powalczy o tegoroczną Eurowizję w Lizbonie.

Goście poniedziałkowego programu Romana Osicy i Kamili Terpiał zdradzili również, co ich łączy, czy myślą o nawiązaniu współpracy i jakie mają podejście do Eurowizji. Słuchacze Radia ZET mieli okazję też po raz pierwszy w historii usłyszeć duet Saszan i Pablossona. Artyści zaśpiewali razem wielki przebój „Rehab” z repertuaru Amy Winehouse.

Przypomnijmy, że polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018 odbędą się już 3 marca. Show będzie transmitowane na antenie TVP 1. Start o godz. 21:30. 

RadioZET.pl/PK