Zamknij

Eurowizja 2018: Margaret skomentowała swój występ w Szwecji [WIDEO]

Redakcja
12.03.2018 10:35
Margaret Melodifestivalen 2018
fot. Youtube (Melodifestivalen)

Margaret nie pojedzie na Eurowizję. Polka zajęła 7. miejsce w Melodifestivalen, czyli szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018. W jednym z najnowszych wywiadów artystka skomentowała swój występ z utworem „In My Cabana” w Szwecji.

Eurowizja 2018: Margaret komentuje występ na Melodifestivalen w Szwecji

Margaret nie będzie reprezentowała Szwecji w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie. Piosenka „In My Cabana” zajęła ostatecznie 7. miejsce. Mimo że nie udało się zwyciężyć, polska artystka może zaliczyć swój występ do naprawdę udanych.

Jednemu z dziennikarzy „wiwibloggs”, popularnego bloga o tematyce Eurowizji, udało się porozmawiać z Margaret tuż po finale Melodifestivalen 2018.

Zobacz także

— Powtarzam to od dawna. Nie pojawiłam się na Melodifestivalen ze względu na końcowy wynik. Byłam tu, bo chciałam po prostu się zaprezentować. Jestem dumna z siebie. Piosenka jest w najlepszej ósemce serwisu Spotify w Szwecji. To szaleństwo! Jestem strasznie szczęśliwa — powiedziała Margaret.

W finale szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018 wystąpiło 12 artystów. Wygrał 20-letni Benjamin Ingrosso z utworem „Dance You Off”.

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, na który można cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 10 milionów razy.

Zobacz także

Eurowizja 2018

W 2017 roku Konkurs Piosenki Eurowizji wygrała po raz pierwszy w historii Portugalia. Salvador Sobral, zwycięzca imprezy, zaprezentował utwór „Amar Pelos Dois”, który spotkał się z wielkim entuzjazmem wielomilionowej widowni i pokonał z ogromną przewagą m.in. Bułgarię, Mołdawię, Belgię czy Szwecję.

63. edycja Eurowizji odbędzie się w portugalskiej Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 12 maja. Cała impreza będzie odbywać się w Altice Arena.

Gromee i Lukas Meijer wezmą udział w drugim półfinale Eurowizji 2018.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK