Zamknij

Eurowizja 2018: Sławomir kibicuje Monice Urlik w polskich preselekcjach

Redakcja
20.02.2018 13:37
Sławomir Zapała
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Przez długi czas Sławomir Zapała był wymieniany w gronie polskich kandydatów na Eurowizję 2018, która odbędzie się w maju. Artysta ostatecznie nie zgłosił się, ale postanowił wesprzeć jedną z uczestniczek eliminacji. Mowa o Monice Urlik i jej preselekcyjnej kompozycji zatytułowanej „Momentum”. 

Eurowizja 2018. Sławomir wspiera Monikę Urlik w preselekcjach

Sławomir zdecydował się publicznie wesprzeć polską artystkę w walce o Konkurs Piosenki Eurowizji 2018, który odbędzie się w Lizbonie. Zapała zostawił krótki komentarz w serwisie YouTube.

— Cześć tu Sławomir. Monika trzymam za Ciebie mocno kciuki. Masz wyjątkowy wokal. Światowy — napisał autor hitu „Miłość w Zakopanem”.

Kolejny wpis dodał także na oficjalnym koncie Moniki na Facebooku: — Będę głosował na moją panią od śpiewu!

Czy wsparcie Sławomira pomoże artystce w rywalizacji o Eurowizję 2018? Przekonamy się 3 marca, kiedy odbędą się tegoroczne Krajowe Eliminacje.

Wspólny występ Sławomira i Moniki Urlik

Warto wspomnieć, w 2015 roku dwójka artystów miała okazję razem wystąpić. W trakcie warszawskiego koncertu Urlik na scneie pojawił się Zapała. Para zaśpiewała razem utwór „Jedno słowo”.

Eurowizja 2018. Monika Urlik i „Momentum”

Zagłosuj

Czy podoba Ci się eurowizyjna piosenka Moniki Urlik?

Liczba głosów:

34-letnia piosenkarka, która zdobyła popularność za sprawą udziału w „The Voice of Poland”, będzie jedną z uczestniczek Krajowych Eliminacji. Polskie preselekcje wyłonią reprezentanta naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Utwór „Momentum” został stworzony przez duet Ylva i Linda Persson. Pochodzące ze Szwecji siostry od lat specjalizują się w eurowizyjnych utworach. Współpracowały z artystami m.in. z Rosji, Ukrainy, Islandii, Austrii czy Finlandii.

Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2018. Gromee ulubieńcem fanów

Gromee jest jednym z głównych faworytów polskich fanów do zwycięstwa w eliminacjach do Eurowizji 2018. Jego preselekcyjna kompozycja „Light Me Up”, nagrana wspólnie ze Szwedem Lukasem Meijerem, jest oceniania bardzo pozytywnie i cieszy się dużą popularnością w sieci.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK