Zamknij

Eurowizja 2019: Artur Orzech o wyborze grupy Tulia na reprezentanta Polski

Redakcja
18.02.2019 10:29
Eurowizja 2019 Artur Orzech o wyborze Tulii na reprezentanta Polski komentarz
fot. VIPHOTO/East News, mat. prasowe

Artur Orzech skomentował wybór zespołu Tulia na reprezentanta Polski na Eurowizji 2019, która odbędzie się w Izraelu. Wieloletni komentator konkursu na antenie Telewizji Polskiej opublikował krótki wpis. Odniósł się także do negatywnych komentarzy pojawiających się po ogłoszeniu reprezentanta Polski.

Artur Orzech słynie z komentowania Konkursu Piosenki Eurowizji na antenie TVP. Polski dziennikarz muzyczny od lat relacjonuje na żywo imprezę, prowadził także niejednokrotnie polskie preselekcje do Eurowizji.

Eurowizja 2019: Artur Orzech o wyborze zespołu Tulia na reprezentanta Polski

Komentator zdecydował odnieść się na swoim Facebooku do wewnętrznego wyboru grupy Tulia na reprezentanta Polski na Eurowizji 2019. Przypomnijmy, że zespół został wybrany przez specjalną Komisję Konkursową powołaną przez Telewizję Polską.

A zatem Tulia. I dobrze. Wygrana w Opolu i teraz kontynuacja jest moim zdaniem ok. Eurowizja nie jest dla gwiazd. To gwiazdy ewentualnie tam się rodzą” — napisał.

>> Tulia - kim są dziewczyny, które reprezentują Polskę na Eurowizji 2019?

Wybór zespołu Tulia na reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 spotkał się z różnym odbiorem. W internecie nie brakowało wielu niepochlebnych komentarzy. Artur Orzech odniósł się także do tych negatywnych opinii.

Ta nienawiść skierowana na Eurowizję i wybory urzeka mnie od lat, mądrale. Nawet kiedyś chciałem się poddać, ale wytrzymałem. I już nigdy się nie poddam. Grupa dziwnych, niedorosłych do konkursu ludzi twierdzi zawsze, że wie lepiej. A nawet Ci co dorośli chętnie by wystąpili. Przestałem myśleć stereotypami. I o tych hejterach tym bardziej. Dosyć” — czytamy we wpisie Artura Orzecha.

Zobacz także

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się trzech koncertów. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi w pierwszej połowie pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK