Zamknij

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi jako gość specjalny? Pojawiają się pierwsze spekulacje

Redakcja
16.01.2019 15:15
Madonna
fot. 2396 / Balawa Pics/EAST NEWS

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019 w Izraelu? Takie plotki pojawiły się ostatnio w izraelskich mediach. Królowa Popu miałaby być gwiazdą tzw. Interval Act, czyli występu w przerwie imprezy. O udziale Madonny w Konkursie Piosenki Eurowizji spekulowano już w 2018 roku, kiedy odbywał się on w Lizbonie.

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi jako gość specjalny?

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019? Od kilku dni izraelskie media spekulują na temat udziału legendarnej piosenkarki jako gościa specjalnego w trakcie Konkursu Piosenki Eurowizji.

Jak podaje „Dziennik Eurowizyjny”, Królowa Popu jest wstępnie zainteresowana występem na Eurowizji 2019 w Izraelu i obecnie prowadzone są negocjacje w kwestiach finansowych. Podobno rozmowy na temat Interval Act z jej udziałem trwają już od kilku miesięcy. Mówi się także o innych znanych nazwiskach, które mogłyby pojawić się gościnnie w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Wymienia się chociażby Coldplay i Eltona Johna.

Zobacz także

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Madonna jest brana pod uwagę jako gość specjalny konkursu. O jej udziale spekulowano już przed Eurowizją 2018, która odbywała się w Lizbonie. Jakiś czas temu piosenkarka przeprowadziła się do stolicy Portugalii. Do występu jednak nie doszło.

Jeśli obecność Madonny na Eurowizji 2019 potwierdzi się, będzie to kolejna wielka międzynarodowa gwiazda, która w ostatnim czasie wystąpiła na tej imprezie. W 2016 roku fani Eurowizji z całego świata mogli obejrzeć na żywo występ Justina Timberlake’a.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w Tel Awiwie w Izraelu. Półfinały zaplanowano na 14 i 16 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 18 maja. Cała impreza będzie odbywać się w budynku Expo Tel Aviv. Polska potwierdziła swój udział w Eurowizji 2019.

Organizatorzy zaprezentowali już oficjalne logo i hasło Eurowizji 2019, które brzmi „Dare To Dream” (tłum. „Odważ się marzyć”).

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziennik-eurowizyjny.pl,i24news.tv/PK