Zamknij

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi podczas finału. Zgarnie fortunę za występ

Piotr Krajewski
09.04.2019 10:10
Eurowizja 2019: Madonna wystąpi podczas finału w Izraelu zgarnie fortunę ile dostanie
fot. 2396 / Balawa Pics/EAST NEWS

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Po wielu miesiącach spekulacji izraelska telewizja potwierdziła oficjalnie, że Królowa Popu będzie gościem specjalnym tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak podają tamtejsze media, gwiazda ma zaśpiewać dwa utwory, w tym zupełnie nowy singiel. Zarobi na tym olbrzymie pieniądze.

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019 w Izraelu. Ile zarobi?

Eurowizja 2019 będzie bardzo emocjonująca nie tylko ze względu na rywalizację kilkudziesięciu europejskich państw. Telewizja w Izraelu oficjalnie poinformowała, że gościem specjalnym tegorocznego konkursu będzie Madonna. Jedna z najsłynniejszych piosenkarek w historii muzyki pojawi się na scenie podczas tzw. Interval Act, czyli występu w przerwie.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądał Eurowizję 2019?

Liczba głosów:

Jak podają izraelskie media, Madonna zaprezentuje najprawdopodobniej dwie piosenki — jeden ze swoich wielkich przebojów i zupełnie nowy singiel, który będzie zapowiadał jej kolejną płytę. Nie brakuje też spekulacji na temat kwoty, jaką Królowa Popu otrzyma za krótki występ na Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Mówi się, że 60-letnia gwiazda otrzyma milion dolarów od miliardera Sylvana Adamsa, który podobno jest chętny zapłacić za jej występ.

Madonna to kolejna wielka międzynarodowa gwiazda, która w ostatnim czasie wystąpiła na tej imprezie. W 2016 roku fani Eurowizji z całego świata mogli obejrzeć na żywo występ Justina Timberlake’a.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/esctoday.com/PK