Zamknij

Eurowizja 2019: Natalia Szroeder reprezentantką Polski? Są pierwsze plotki!

Redakcja
19.12.2018 11:16
Natalia Szroeder
fot. Youtube (Natalia Szroeder)

Kto pojedzie z Polski na Eurowizję 2019? To pytanie zadaje sobie wielu eurowizyjnych fanów. W niedawnej rozmowie z Radiem ZET Jacek Kurski wyznał, że być może polski reprezentant zostanie wybrany wewnętrznie. Zdaniem Fakt.pl niewykluczone, iż Natalia Szroeder będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Izraelu.

Eurowizja 2019: Natalia Szroeder reprezentantką Polski?

Natalia Szroeder pojedzie na Eurowizję 2019? Taką informację opublikował portal Fakt.pl, który twierdzi, że piosenkarka jest zainteresowana reprezentowaniem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Izraelu. O wyborze artystki poważnie myśli podobno także Telewizja Polska.

Jak twierdzi portal, swoją pomoc w stworzeniu idealnego eurowizyjnego utworu zaoferował Natalii Szroeder jej partner i słynny raper — Quebonafide.

Zobacz także

Natalia mówi, że jej udział zależy od piosenki i budżetu jaki dostałaby od TVP. Quebona fide pomaga jej teraz ściągnąć dobrych producentów i muzyków, którzy stworzą ciekawy kawałek. Jeśli piosenka spodoba się w TVP Natalia jest gotowa być naszą kandydatką — cytuje swojego informatora Fakt.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla Radia ZET Jacek Kurski poruszył temat wyboru polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji. Niewykluczone, że nie będzie preselekcji, a artysta zostanie wyłoniony wewnętrznie. Dokładnie w taki sposób została wybrana Roksana Węgiel, która w listopadzie wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku.

Prezesowi TVP zależy na pozyskaniu dobrego nazwiska. Ostatnie preselekcje się nie sprawdzały, bo dużo znanych osób odmawiało udziału. Nie chcieli rywalizować z nieznanymi, a czasami obciachowymi muzykami — pisze Fakt.

Nie wiadomo na ten moment, kiedy Telewizja Polska oficjalnie poinformuje o wyborze reprezentanta Polski na Eurowizję 2019.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy konkurs?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w Tel AwiwieIzraelu. Półfinały zaplanowano na 14 i 16 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 18 maja. Cała impreza będzie odbywać się w budynku Expo Tel Aviv. Polska potwierdziła swój udział w przyszłorocznej Eurowizji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK