Zamknij

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel nie wystąpi na scenie w Izraelu

Sylwia Wamej
30.04.2019 14:34
Roksana Węgiel/ Tricolors/ East News
fot. Triclolors/ East News

Roksana Węgiel miała zaśpiewać na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji w Izraelu. Niestety, młoda artystka nie pojawi się na scenie. Dlaczego?

Roksana Węgiel nie wystąpi na Eurowizji

Niebawem ruszy kolejna edycja Festiwalu Piosenki Eurowizji. W Izraelu Polskę będzie reprezentować zespół Tulia. Na scenie miała pojawić się też 15-letnia laureatka Eurowizji Junior - Roksana Węgiel. Od tamtego czasu kariera nastolatki nabrała rozpędu. Roksana została Gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką oraz wydała też nowy singiel "Lay Low". Młoda artystka nie zaśpiewa jednak w Izraelu. W rozmowie z serwisem Eska.pl Roksana zdradziła, dlaczego nie uda się jej wystąpić na Eurowizji.

Na Eurowizji wystąpi tylko Tulia

"Miałam występować jako gość, ale plany się pozmieniały i będę miała tylko wywiad. Nie zależy to od nas, plany pozmieniały się w Izraelu"- powiedziała Roksana w rozmowie z Eska.pl. Konkurs Piosenki Eurowizji staruje już 14 maja. Zespół Tulia, który będzie nas reprezentować w Izraelu zaśpiewa piosenkę "Pali się".

"Zdajemy sobie sprawę, że na pewno świetnie się zaprezentujemy a co z tego dalej będzie... Eurowizja rządzi się swoimi prawami. Wiemy, że może być różnie. Na pewno jednak nie wzięłybyśmy w niej udziału, gdybyśmy twierdziły, że to bez sensu" - mówiły dziewczyny z Tulii niedawno w wywiadzie dla serwisu Viva.pl

Zagłosuj

Lubisz śpiewać?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Eska.pl/ SW