Zamknij

Eurowizja 2019: Tulia i Duncan Laurence razem. Polki na zdjęciu ze zwycięzcą konkursu

Piotr Krajewski
21.05.2019 14:52
Eurowizja 2019 Tulia i zwycięzca Duncan Laurence z Holandii na wspólnym zdjęciu
fot. JACK GUEZ/AFP/East News

Tulia odpadła z Eurowizji 2019 po pierwszym półfinale. Nasze reprezentantki pozostały jednak w Izraelu, gdzie na żywo śledziły zmagania finalistów. Po zakończonym finale Polki spotkały się ze zwycięzcą Eurowizji 2019 — Duncanem Laurencem. Tulia opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Eurowizja 2019: Tulia i zwycięzca Duncan Laurence na wspólnym zdjęciu

Zespół Tulia będzie na pewno miło wspominał Eurowizję 2019. Choć nie udało się awansować do wielkiego finału, Polki zdobyły bardzo cenne doświadczenie i zaprzyjaźniły się z niektórymi uczestnikami, m.in. grupą Hatari z Islandii, Kate Miller-Heidke z Australii i Conanem Osirisem z Portugalii.

>> Eurowizja 2019: Polska odpadła przez błąd jurorki z Czech? Tulia komentuje

Reprezentantki Polski miały też okazję poznać Duncana Laurence’a z Holandii, który wygrał Eurowizję 2019 w Izraelu. Tulia pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem ze zwycięzcą konkursu. Zespół wypowiedział się też bardzo pozytywnie na temat Holendera i jego zachowania.

Poznałyśmy go na samym początku, ale zawsze był otoczony przez wianuszek osób i nie wypadało przeszkadzać, także za dużo nie porozmawiałyśmy, jednak… po wygranej, po 5 rano, trafiliśmy na siebie i było to bardzo miłe spotkanie. Duncan był radosny, wygadany, nie okazywał zmęczenia, wręcz wyglądał jak nowo narodzony. My poszłyśmy spać, a zwycięzca dalej świętował — zdradziła Tulia na Instagramie.

Eurowizja 2019: Tulia i zwycięzca Duncan Laurence na wspólnym zdjęciu
fot. Instagram (Tulia)

Eurowizja 2019: Duncan Laurence z Holandii wygrał konkurs

Duncan Laurence z Holandii wygrał Eurowizję 2019. 25-letni artysta zwyciężył w finale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 z piosenką „Arcade”. To pierwsze zwycięstwo Holandii w tej imprezie od 44 lat. Tutaj możecie zobaczyć zwycięski występ Duncana Laurence’a w finale Eurowizji 2019.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK