Zamknij

Eurowizja 2019: nagranie z drugiej próby Tulii. Internauci zachwycają się Polkami [WIDEO]

Piotr Krajewski
10.05.2019 12:02
Eurowizja 2019 Tulia nagranie z drugiej próby internauci zachwyceni WIDEO
fot. Youtube (Eurovision Song Contest)

Za nami kolejna próba Tulii na Eurowizji 2019. Reprezentantki Polski dopracowują swój występ przed pierwszym półfinałem Konkursu Piosenki Eurowizji 2019, który odbędzie się już we wtorek. W sieci pojawiło się już ekskluzywne nagranie z drugiej próby Tulii. Polki po raz kolejny pozytywnie zaskoczyły internautów i dziennikarzy zgromadzonych w Izraelu.

Eurowizja 2019: Tulia po drugiej próbie. Ekskluzywne nagranie WIDEO

Eurowizja 2019 startuje już we wtorek. W pierwszym półfinale konkursu zaprezentuje się zespół Tulia. Reprezentantki Polski intensywnie pracują nad występem i dopracowują go przed wtorkowym wieczorem.

Do internetu trafiło ekskluzywne nagranie z drugiej już próby Tulii do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Tym razem internauci mogą zobaczyć krótki fragment w realizacji telewizyjnej, dzięki czemu widzimy, jak pracują kamery w hali w Tel Awiwie.

Jak relacjonuje portal Eurowizja.org, konkursowa prezentacja Tulii przypadła do gustu dziennikarzom zgromadzonym w centrum prasowym w Izraelu. Za swoją próbę reprezentantki Polski zostały nagrodzone gromkimi brawami. Świetnie komentarze można znaleźć również w sieci. Internauci chwalą Polskę za oryginalną piosenkę, interesujące stroje, prostą choreografię, niesamowity wokal i robiące wrażenie wizualizacje.

Eurowizyjna Tulia prezentują się przepięknie. Jest kolorowo, wiele elementów złotych, do tego połyskujący makijaż i okazała biżuteria — czytamy na Eurowizja.org.

Zagłosuj

Czy Tulia awansuje do finału Eurowizji 2019?

Liczba głosów:

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. 

>> Eurowizja 2019 - TRANSMISJA w TV, online. Gdzie i o której oglądać półfinał? [14.05]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/eurowizja.org/PK