Eurowizja 2019: nagranie z drugiej próby Tulii. Internauci zachwycają się Polkami [WIDEO]

10.05.2019 12:02

Za nami kolejna próba Tulii na Eurowizji 2019. Reprezentantki Polski dopracowują swój występ przed pierwszym półfinałem Konkursu Piosenki Eurowizji 2019, który odbędzie się już we wtorek. W sieci pojawiło się już ekskluzywne nagranie z drugiej próby Tulii. Polki po raz kolejny pozytywnie zaskoczyły internautów i dziennikarzy zgromadzonych w Izraelu.

Eurowizja 2019 Tulia nagranie z drugiej próby internauci zachwyceni WIDEO fot. Youtube (Eurovision Song Contest)

Eurowizja 2019: Tulia po drugiej próbie. Ekskluzywne nagranie WIDEO

Eurowizja 2019 startuje już we wtorek. W pierwszym półfinale konkursu zaprezentuje się zespół Tulia. Reprezentantki Polski intensywnie pracują nad występem i dopracowują go przed wtorkowym wieczorem.

Do internetu trafiło ekskluzywne nagranie z drugiej już próby Tulii do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Tym razem internauci mogą zobaczyć krótki fragment w realizacji telewizyjnej, dzięki czemu widzimy, jak pracują kamery w hali w Tel Awiwie.

Jak relacjonuje portal Eurowizja.org, konkursowa prezentacja Tulii przypadła do gustu dziennikarzom zgromadzonym w centrum prasowym w Izraelu. Za swoją próbę reprezentantki Polski zostały nagrodzone gromkimi brawami. Świetnie komentarze można znaleźć również w sieci. Internauci chwalą Polskę za oryginalną piosenkę, interesujące stroje, prostą choreografię, niesamowity wokal i robiące wrażenie wizualizacje.

Eurowizyjna Tulia prezentują się przepięknie. Jest kolorowo, wiele elementów złotych, do tego połyskujący makijaż i okazała biżuteria — czytamy na Eurowizja.org.

Zagłosuj

Czy Tulia awansuje do finału Eurowizji 2019?

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. 

>> Eurowizja 2019 - TRANSMISJA w TV, online. Gdzie i o której oglądać półfinał? [14.05]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/eurowizja.org/PK

Oceń