Teraz gramy

Eurowizja 2019: Tulia odpowiada internautom po fali hejtu. Komentarz zespołu

19.02.2019 12:31

Tulia będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2019. Wybór popularnego folkowego zespołu nie wszystkim jednak przypadł do gustu, a na cztery dziewczyny spadła fala hejtu ze strony wielu internautów. Grupa Tulia postanowiła odnieść się do negatywnych opinii i opublikowała krótki komentarz.

Eurowizja 2019 Tulia odpowiada internautom po fali hejtu komentarz zespołu na Instagramie fot. mat. prasowe

Tulia jedzie na Eurowizję 2019 i będzie polskim reprezentantem w trakcie konkursu w Izraelu — tak zdecydowała specjalna Komisja Konkursowa powołana przez TVP.

Eurowizja 2019: Tulia komentuje falę hejtu w Polsce

Okazuje się, że wybór Telewizji Polskiej nie spodobał się wielu osobom, a na zespół Tulia spadła spora fala hejtu. Polscy internauci decydują się na krytykę, mimo że wciąż nie znamy szczegółów występu i nie wiadomo, jaką piosenkę grupa zaśpiewa w trakcie Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Co ciekawe, na wielu zagranicznych forach tegoroczny reprezentant Polski jest odbierany bardzo pozytywnie. Eurowizyjni fani doceniają twórczość Tulii i cieszą się, że na Eurowizji 2019 będą mogli usłyszeć muzykę folkową.

>> Eurowizja 2019: Artur Orzech o wyborze grupy Tulia na reprezentanta Polski

Informacje o utworze i szczegółach dotyczących występu Tulii w Izraelu mają zostać przekazane na specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej jeszcze w tym tygodniu.

Zespół Tulia zdecydował się odnieść do fali hejtu i skomentował całą sytuację na swoim Instagramie.

Ostatnie dni przyniosły nam falę nieprzychylnych opinii. Wiedzcie, że nie pozostają one bez wpływu na ludzi, których dotyczą. Nas tylko umacniają i zmuszają do patrzenia na świat w jeszcze bardziej kolorowych barwach — napisały dziewczyny z Tulii.

Folkowa grupa podziękowała także wszystkim artystom wspierających zespół w ostatnich dniach. Tulia wspomniała o Cleo i Sarsie, które wypowiedziały się niedawno pozytywnie na temat dziewczyn.

Jesteście wspaniałe i jak widać, służycie przykładem nie tylko na scenie. Ukłony i do usłyszenia wkrótce — napisała Tulia.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się trzech koncertów. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi w pierwszej połowie pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK 

Oceń