Zamknij

Eurowizja 2019: tak wyglądał występ Polski w półfinale. Tulia i „Fire of Love (Pali się)” [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.05.2019 00:34
Eurowizja 2019 Tulia występ Polski w półfinale WIDEO
fot. EPA/ABIR SULTAN PAP/EPA

Pierwszy półfinał Eurowizji 2019 za nami. We wtorek na scenie zaprezentowała się Tulia z piosenką „Fire of Love (Pali się)”. Reprezentantki Polski nie zdołały jednak awansować do finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Zobaczcie, jak wyglądał występ Tulii w pierwszym półfinale.

Eurowizja 2019: występ Tulii w pierwszym półfinale WIDEO

Tulia nie awansowała do finału Eurowizji 2019. Reprezentantki Polski odpadły w pierwszym półfinale konkursu, który odbył się we wtorek wieczorem w Tel Awiwie.

>> Eurowizja 2019: drugi półfinał w czwartek. Wystąpi główny faworyt [RELACJA NA ŻYWO]

W serwisie YouTube można zobaczyć już występ Tulii z półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Co ciekawe, pod nagraniem przeważają pozytywne komentarze zagranicznych internautów, którzy chwalą Polskę za konkursową prezentację do piosenki „Fire of Love (Pali się)”. Wiele osób jest zdziwionych brakiem awansu naszego kraju.

„Jak San Marino mogło awansować zamiast tego?”, „Polsko, to było bardzo dziwne, ale świetne”, „wybitne”, „to nie fair”, „to była najlepsza piosenka tego wieczoru” — czytamy w komentarzach.

>> Eurowizja 2019: pełne wyniki pierwszego półfinału. LISTA PAŃSTW, które awansowały

Tulia postawiła w trakcie występu na stroje inspirowane polskim folklorem. Polskie reprezentantki pojawiły się na scenie w tajemniczych woalkach, które chwilę później zdjęły i odsłoniły pięknie zdobione złote korony. Przez cały występ widzowie mogli podziwiać w tle wizualizacje z członkiniami Tulii.

Zagłosuj

Czy podobał Ci się występ Tulii na Eurowizji?

Liczba głosów:

Zobacz także

Prezentacja Polski w pierwszym półfinale Eurowizji 2019 nie przekonała jednak widzów i jurorów na tyle, aby pozwoliła na awans. Szczegółowe informacje na temat głosowania telewidzów i komisji jurorskich pojawią się jednak dopiero po zakończeniu tegorocznego finału. Wtedy dowiemy się dokładnie, które miejsce zajęła Polska w półfinale.

Drugi półfinał Eurowizji 2019 odbędzie się już w czwartek, 14 maja. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z czwartkowego półfinału na RadioZET.pl. Będziemy relacjonować minuta po minucie zmagania uczestników drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK