Zamknij

Eurowizja 2019: świetny występ Tulii na imprezie w Amsterdamie. Publiczność zachwycona [WIDEO]

Piotr Krajewski
08.04.2019 13:28
Eurowizja 2019 Tulia występ na imprezie w Amsterdamie publiczność zachwycona wideo
fot. Instagram (Tulia)

Zespół Tulia, reprezentant Polski na Eurowizji 2019, wziął udział w przedeurowizyjnej imprezie w Amsterdamie, gdzie zaprezentowało się łącznie niemal 30 uczestników tegorocznego konkursu. Polskie reprezentantki zrobiły furorę piosenką „Pali się (Fire of Love)” i otrzymały wiele pozytywnych słów na temat swojego występu.

Eurowizja 2019: zespół Tulia wystąpił na przedeurowizyjnej imprezie w Amsterdamie

Do Eurowizji 2019 pozostało niewiele ponad miesiąc. W miniony weekend w Amsterdamie odbyła się jedna ze słynnych przedeurowizyjnych imprez, podczas których uczestnicy Eurowizji promują się i śpiewają na żywo konkursowe utwory. To idealna szansa dla fanów oraz mediów, aby spotkać się i porozmawiać z wieloma reprezentantami tuż przed Konkursem Piosenki Eurowizji.

W Amsterdamie pojawił się także zespół Tulia, reprezentant Polski na Eurowizji 2019. Dziewczyny zaprezentowały na scenie swoją konkursową piosenkę „Pali się (Fire of Love)”. Występ Polek zrobił ogromne wrażenie na publiczności.

Zagłosuj

Czy Tulia ma szansę na awans do finału Eurowizji 2019?

Liczba głosów:

>> Tulia - kim są dziewczyny z zespołu, który reprezentuje Polskę na Eurowizji 2019? 

Wypadły świetnie. Zaprezentowały prostą choreografię, pokazały piękne stroje i zachęcały publikę do rytmicznego klaskania. Zostały bardzo ciepło przyjęte przez zagranicznych fanów Eurowizji, którzy wysoko oceniają ich występ — czytamy na Dzienniku Eurowizyjnym, popularnej polskiej stronie poświęconej tematyce eurowizyjnej.

Pod nagraniami z występu Tulii w Amsterdamie nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy, w których internauci zachwycają się talentem reprezentantek Polski.

„Są czarnym koniem. Występ był niesamowity”, „najlepszy występ wokalny tego wieczoru”, „są niesamowite na żywo”, „mam nadzieję, że awansują do finału” — można przeczytać w serwisie YouTube.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.   

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziennik-eurowizyjny.pl/PK