Zamknij

Eurowizja 2019: zagraniczni internauci zachwyceni Tulią. Świetny występ w Londynie [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.04.2019 13:55
Eurowizja 2019 Tulia zachwyciła występem w Londynie internauci chwalą reprezentantki Polski
fot. Youtube (wiwibloggs)

Zespół Tulia wystąpił podczas słynnej imprezy London Eurovision Party. Reprezentantki Polski na Eurowizji 2019 zaprezentowały na żywo swoją konkursową piosenkę „Pali się (Fire of Love)”. Występ Polek zrobił duże wrażenie na widzach i zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji od internautów.

Eurowizja 2019: zagraniczni internauci zachwyceni Tulią w Londynie

Eurowizja 2019 z udziałem Tulii już w maju. Reprezentantki Polski wystąpiły w niedzielę na kolejnej przedeurowizyjnej imprezie, podczas której uczestnicy Konkursu Piosenki Eurowizji mają okazję promować swoje utwory i porozmawiać z mediami.

W trakcie londyńskiego eventu Tulia zachwyciła publiczność występem z piosenką „Pali się (Fire of Love)”, którą grupa zaprezentuje w pierwszym półfinale Eurowizji 2019. Trzeba przyznać, że Polki pokazały się z naprawdę dobrej strony. Nie tylko świetnie zaśpiewały cały utwór, ale także dbały o kontakt z widzami. Zespół skutecznie zachęcił wszystkich do klaskania i wspólnej zabawy w klubie.

Ciepłych słów pod adresem Tulii nie szczędzą też internauci z całej Europy, którzy bardzo chwalą reprezentantki Polski. Pod nagraniem z londyńskiego występu nie brakuje pozytywnych komentarzy i wielu komplementów.

„Tulia czarnym koniem półfinału?”, „nie mogę przestać słuchać tej piosenki”, „świetna robota, dziewczyny”, „Polsko, naprawdę mnie zaskoczyłaś”, „wiele osób Was nie docenia”, „prosto do finału”, „uwielbiam je” — piszą zagraniczni internauci.

To jednak nie koniec występów Tulii przed Eurowizją 2019. Reprezentantki Polski pojawią się także na podobnej imprezie w Madrycie, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać Eurowizję 2019?

Liczba głosów:

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK