Zamknij

Eurowizja 2019: bukmacherzy oceniają szanse Tulii na zwycięstwo w Izraelu

Redakcja
20.02.2019 11:35
Eurowizja 2019 bukmacherzy oceniają szanse Tulii na zwycięstwo w Izraelu
fot. mat. prasowe

Tulia będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2019, która w maju odbędzie się w Izraelu. Pojawiają się już pierwsze notowania bukmacherów. Sprawdzamy, jakie szanse ma Tulia na zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019.

Eurowizja 2019: szanse Tulii na zwycięstwo według bukmacherów

Zespół Tulia jest reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Choć do tegorocznej imprezy pozostało jeszcze kilkadziesiąt dni, bukmacherzy już przygotowują notowania, w których sprawdzają szanse poszczególnych państw na zwycięstwo.

>> Tulia - kim są dziewczyny z zespołu, który reprezentuje Polskę na Eurowizji 2019?

Jakie szanse ma Tulia na zwycięstwo na Eurowizji 2019? Według notowań bukmacherów, które pojawiają się na stronie eurovisionworld.com, reprezentant Polski ma na ten moment 1 proc. szans na wygraną. W całym zestawieniu Tulia zajmuje obecnie 27. miejsce na 42 kraje.

Bukmacherzy twierdzą, że największe szanse na zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 ma Sergey Lazarev z Rosji, który ponownie wystąpi w imprezie. W 2016 roku zajął wysokie 3. miejsce i przegrał jedynie z Jamalą z Ukrainy oraz Dami Im z Australii. W najnowszych notowaniach wysoko są także Szwecja, Włochy, Holandia i Belgia.

>> Eurowizja 2019: Tulia odpowiada internautom po fali hejtu. Komentarz zespołu

Obecnie notowania bukmacherów dotyczące Eurowizji 2019 warto jednak traktować z przymrużeniem oka. Na ten moment nie są one dość wiarygodne, ponieważ poznaliśmy jedynie kilkanaście piosenek z 42, które usłyszymy na eurowizyjnej scenie w Izraelu.

Przypomnijmy, że wciąż nie znamy także tytułu polskiego utworu na Eurowizji 2019. Zespół Tulia poinformuje o piosence na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się już wkrótce. Spekuluje się jednak, że będzie to najprawdopodobniej znany już singiel „Pali się”.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się trzech koncertów. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi w pierwszej połowie pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK