Zamknij

Eurowizja 2019: jak będzie wyglądał występ Polski? Tulia o pierwszych szczegółach

Piotr Krajewski
20.03.2019 11:20
Eurowizja 2019 jak będzie wyglądał występ Polski Tulia o pierwszych szczegółach
fot. mat. prasowe

Tulia wystąpi w barwach Polski na Eurowizji 2019, gdzie zaśpiewa piosenkę „Pali Się (Fire of Love)”. Jak polski zespół zaprezentuje się na scenie Konkursu Piosenki Eurowizji 2019? Grupa Tulia udzieliła ostatnio kilku wywiadów, w których zdradziła pierwsze szczegóły na temat występu w Izraelu. Dziewczyny przyznały także, że wezmą udział w trasie promocyjnej po Europie.

Eurowizja 2019: jak będzie wyglądał występ Tulii?

Tulia to reprezentant Polski na Eurowizji 2019, która już w maju odbędzie się w izraelskim Tel Awiwie. Piosenka „Pali Się (Fire of Love)” zostanie wykonana w wersji polsko-angielskiej.

>> Tulia - kim są dziewczyny z zespołu, który reprezentuje Polskę na Eurowizji 2019?

Dziewczyny z zespołu udzieliły ostatnio wywiadów, w których zdradziły nieco więcej informacji na temat swojego występu w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Szczegóły prezentacji Polski wciąż są jednak w fazie ustaleń, ale grupa Tulia postanowiła opowiedzieć już o kilku detalach.

Zobacz także

Na pewno nie będziemy stać w jednym miejscu. Możemy zapewnić, że występ nie będzie odtworzeniem teledysku. Pojawią się też ogniste barwy — przyznały dziewczyny w rozmowie z Maciejem Mazańskim z „Dobry wieczór Europo!”.

Plan występu jest w fazie realizacji. Za jego wygląd będzie odpowiadał reżyser Konrad Smuga, który stworzył m.in. zwycięską prezentację Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Nie wiadomo na ten moment, czy w trakcie występu na eurowizyjnej scenie pojawi się jeszcze ktoś inny. Regulamin Konkursu Piosenki Eurowizji przewiduje maksymalnie sześć osób na scenie podczas konkursowej prezentacji. Dziewczyny z Tulii zdradziły także w rozmowie z portalem „Eurowizja.org”, że chciałyby, aby w trakcie występu pojawił się ogień, który nawiązywałby do ich piosenki.

Eurowizja 2019: Tulia wyruszy w trasę promocyjną po Europie

Jak informuje „Dziennik Eurowizyjny”, reprezentant Polski wyruszy w trasę promocyjną po Europie. Zespół Tulia weźmie udział w przedeurowizyjnych koncertach organizowanych corocznie w różnych europejskich miastach. Dziewczyny wystąpią w Amsterdamie (6 kwietnia), Londynie (14 kwietnia) i Madrycie (19-20 kwietnia).

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w Tel Awiwie w Izraelu. Impreza będzie składała się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi w pierwszej połowie pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy podoba Ci się eurowizyjna piosenka Tulii?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

 

RadioZET.pl/dziennikeurowizyjny.pl,eurowizja.org, Dobry Wieczór Europo/PK