Eurowizja 2019: kto z Polski powinien jechać do Izraela? Zapytaliśmy przechodniów [WIDEO]

12.02.2019 16:17

Eurowizja 2019 już niedługo. Do najbliższego piątku Telewizja Polska ogłosi nazwisko reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. W związku z tym zapytaliśmy mieszkańców Warszawy o to, kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji w tym roku. Zobaczcie wideo!

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się już w maju. Kto z Polski powinien jechać na Eurowizję 2019 do Izraela? Takie pytanie zadaliśmy mieszkańcom Warszawy.

Trzeba przyznać, że niektóre odpowiedzi przechodniów były naprawdę zaskakujące, m.in Magda Gessler, siostry Godlewskie, pies. Wśród wymarzonych reprezentantów Polski pojawili się także Ewa Farna i Michał Szpak, który już raz wystąpił w Konkursie Piosenki Eurowizji. W 2016 roku zajął wysokie 8. miejsce, co było jednym z najlepszych wyników w historii naszych startów w tej imprezie.

Okazuje się też, iż niektórzy twierdzą, że jedyną szansą Polski na zwycięstwo w słynnym konkursie jest reprezentant z zagranicy. Jedna z osób wymieniła nazwisko słynnej amerykańskiej piosenkarki.

Chyba Lady Gaga musiałaby do Polski przyjechać. Taki jest mój plan — stwierdziła jedna z kobiet.

Eurowizja 2019: kto pojedzie z Polski?

Kto pojedzie z Polski na Eurowizję 2019? Nazwisko naszego reprezentanta mamy poznać do 15 lutego. TVP poinformowała o zmianie terminu ogłoszenia. Pierwotnie informacja miała zostać ogłoszona do 8 lutego.  

Przypomnijmy, że reprezentant Polski na Eurowizję 2019 zostanie wybrany wewnętrznie przez specjalną Komisję Konkursową powołaną przez telewizję. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń