Zamknij

Eurowizja 2019: obcokrajowcy oceniają Tulię i polską piosenkę. Nagrali swoje reakcje [WIDEO]

Piotr Krajewski
14.05.2019 14:00
Eurowizja 2019 obcokrajowcy oceniają Tulię i polską piosenkę reakcje WIDEO
fot. Youtube screen

Tulia to reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Już we wtorek zespół wystąpi w konkursie z utworem „Pali Się (Fire of Love)”. Jesteście ciekawi, czy polska piosenka na Eurowizję 2019 podoba się obcokrajowcom? W sieci nie brakuje wielu reakcji, w których internauci komentują utwór Tulii.

Eurowizja 2019: reakcje obcokrajowców na Tulię i polską piosenkę

Polska piosenka na Eurowizję 2019 to „Fire of Love (Pali się)” Tulii. W Izraelu zespół zaprezentuje na scenie utwór w wersji polsko-angielskiej.

Poprzednie jak w poprzednich latach, wybór reprezentanta Polski na Eurowizję budzi niemałe emocje wśród Polaków. Wielu internautów chwali Tulię za interesujące połączenie nowoczesnego brzmienia z folkiem, inne osoby twierdzą zaś, że zespół nie prezentuje nic ciekawego i nie powinien jechać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2019.

>> Eurowizja 2019: pierwszy półfinał z Polską [RELACJA NA ŻYWO]

Zagłosuj

Czy zespół Tulia ma szansę na zwycięstwo na Eurowizji 2019?

Liczba głosów:

Zobacz także

Jak na polską piosenkę na Eurowizję 2019 reagują obcokrajowcy? Okazuje się, ze w sieci pojawiło się wiele nagrań, na których internauci chętnie wypowiadają się na temat Tulii. Co ciekawe, spora część opinii o utworze „Fire of Love (Pali się)” jest niezwykle pozytywna. Nie brakuje głosów, że polska piosenka na Eurowizję 2019 jest bardzo oryginalna, wyróżnia się na tle propozycji z innych krajów, a dziewczyny z zespołu mają niesamowity wokal. Wiele osób jest zaskoczonych, ale jednocześnie chwali Polskę za odwagę i wybór tak nietypowego utworu.

Polsko, to jest szalone. Nie spodziewałam się tego po Was. To jest artystyczne, świeże — mówi popularna eurowizyjna youtuberka Alesia Michelle, która podkreśliła również, że „Fire of Love (Pali się)” to naprawę interesujący i ryzykowny wybór.

Polska piosenka na Eurowizję 2019 została skomentowana m.in. także przez redaktorów znanego eurowizyjnego portalu Wiwibloggs.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem czwartym w pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.  

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK