Zamknij

Eurowizja 2019: tak będzie wyglądał występ Tulii. Nagranie z pierwszej próby [WIDEO]

Piotr Krajewski
06.05.2019 10:19
Eurowizja 2019 tak będzie wyglądał występ Tulii nagranie z pierwszej próby WIDEO
fot. Youtube (Eurovision Song Contest)

Zespół Tulia jest już w Izraelu, gdzie przygotowuje się do Eurowizji 2019. Reprezentantki Polski mają za sobą pierwszą próbę techniczną z piosenką „Fire of Love (Pali Się)”. Do sieci trafił jej krótki fragment. Zagraniczni internauci są zachwyceni pomysłem występu, intrygującymi strojami naszych reprezentantek i wizualizacjami.

Eurowizja 2019: Tulia po pierwszej próbie w Izraelu

Eurowizja 2019 rozpocznie się 14 maja. To właśnie wtedy odbędzie się pierwszy półfinał, w którym zaprezentuje się zespół Tulia. Reprezentantki Polski przygotowują się już do konkursu i wzięły udział w pierwszej próbie technicznej w Izraelu.

Nagranie z próby Tulii na Eurowizji 2019 zostało opublikowane na oficjalnym kanale konkursu w serwisie YouTube. Dzięki krótkiemu fragmentowi mamy okazję zobaczyć, jak będzie wyglądał występ Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. W trakcie prezentacji, utrzymanej przede wszystkim w czarno-czerwonych kolorach, nasze reprezentantki są ubrane w robiące wrażenie stroje inspirowane polskim folklorem. W tle pojawiają się wizualizacje z członkiniami Tulii.

Krótki fragment polskiej próby zrobił ogromne wrażenie na fanach Eurowizji. Nie brakuje pozytywnych komentarzy na temat Tulii. Wielu internautów chwali reprezentantki Polski za niesamowity wokal, intrygujący i tajemniczy występ oraz dopracowane stroje z ciekawymi elementami, jak m.in. czerwone woalki i korony.

Druga próba techniczna z udziałem Polski odbędzie się 9 maja.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się fragment występu Tulii na Eurowizji 2019?

Liczba głosów:

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2019? Kolejna edycja słynnej muzycznej imprezy zostanie zorganizowana w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Zespół zaprezentuje piosenkę „Fire of Love (Pali Się)”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/eurowizja.org/PK