Zamknij

Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski? Wokalistka komentuje

04.08.2020 14:43
Alicja Szemplińska
fot. Youtube

Eurowizja 2021 odbędzie się w maju przyszłego roku. Wciąż nie wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę. Czy będzie to Alicja Szemplińska, która miała reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2020? Pojawił się najnowszy komentarz zwyciężczyni „The Voice of Poland” w tej sprawie.

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Holandii, ale z powodu pandemii koronawirusa konkurs został odwołany.

Nic więc dziwnego, że wielu fanów zastanawia się, czy 18-letnia piosenkarka wystąpi w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. Alicja Szemplińska zdecydowała się to skomentować.

Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski? Wokalistka komentuje

Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2021 w barwach Polski? ZwyciężczyniThe Voice of Poland udzieliła krótkiego wywiadu Onetowi w związku z premierą jej najnowszego singla „Gdzieś”.

W trakcie rozmowy pojawiło się pytanie o Konkurs Piosenki Eurowizji 2021. Wokalistka pozwoliła sobie na krótki komentarz, w którym wyjaśniła aktualną sytuację w sprawie udziału w imprezie.

Wciąż czekam na decyzję w sprawie przyszłorocznej Eurowizji. Bardzo bym tego chciała i mam nadzieję, że się uda — wyznała Onetowi.

Telewizja Polska nie zdradza na ten moment szczegółów dotyczących Eurowizji 2021. Nie wiadomo, kiedy poznamy nazwisko reprezentanta Polski.

W rozmowie z Onetem Alicja Szemplińska zdradziła również, że jej debiutancka płyta zbliża się wielkimi krokami.

Materiał już mam. Teraz tylko czekać na odpowiedni moment. Czas pokaże — powiedziała.

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2021 odbędzie się w Holandii. Organizatorzy ujawnili termin Konkursu Piosenki Eurowizji. Impreza zostanie zorganizowana w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie.

RadioZET.pl/onet.pl